Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A heteró férfiak nagy része...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A heteró férfiak nagy része miért megy át rögtön "vérpistikébe" és "dúvadba", ha egy meleg srác öt másodpercnél tovább bámulja őket?

Figyelt kérdés

2019. aug. 14. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Egy homofóbnak az sem kell hogy bámuld, már a jelenléted is zavarni fogja.

Egyébként ha feltűnően fixírozod akkor a "normál" elutasító reflex lép be, de legalább megérzik milyen amikor egy nőt fixíroz egy olyan pasi akitől nem akarnak semmit :)

2019. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Az emberek alapvető esetben sem szeretik, ha megbámulják őket. Persze, csinálj ebből is homofób kérdést, mert az megy nektek.


Mellesleg, engem mint hetero férfit próbált felszedni jó pár meleg srác, és nem igazán értenek az első szóból.

2019. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
nem kell mindjart arra gondolni,hogy fel akarnak szedni..én is szeretek esztétikus ferfit nézni,megcsodálni,ha izmos,vagy joképü,,ebben nincs semmi rossz,inkabb örülni kéne,hogy a csajokon kivül,masoknak is tetszenek
2019. aug. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Én meleg vagyok de én is utálom, ha bámulnak. Szerintem sok ember utálja a nemétől és a szexuális orientációjától függetlenül. Ez nem homofó/nem homofób kérdés. Különben sem illik valakit látványosan és hosszan bámulni.
2019. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Heteró nő vagyok, és k**vàra zavar ha egy nő vagy egy férfi elkezd bàmulni! Legyen az homoszexuális vagy leszbikus.
2019. aug. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
IQ kérdés. Engem sose zacar ha vki megnéz csak ne kellemetlenül
2019. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Egyszerű: fél attól, hogy úgy fogsz vele bánni, ahogy ő bánik a nőkkel.
2019. aug. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
#7 Jó nagy baromságot írtál.
2019. aug. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az állatok is a támadás előjelének veszik, ha merően bámulják őket.
2020. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!