Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Cigány fiúval milyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigány fiúval milyen?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata velük, az írjon! Kiváncsi vagyok hogy nekik eltér-e a szerszámuk egyáltalán valamiben.
2019. aug. 15. 19:35
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Csak barnabb a cerkajuk, de ugyan olyan velük a szex.
2019. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%
Nem tér el, ugyanolyan mint bárki másé.
2019. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
57%
A szex ugyanolyan mint bárki mással, ami miatt viszont sokan "jobbnak" tartják őket, az a határozottabb, férfias, temperamentumos beszédstílusuk.
2019. aug. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon nehezen fárad el, tobb oraig birja, nagy fekete (kb.neger)f..-juk van, es minden pózban akarják csinalni, erősen, gyorsan csináljak es egy nap akar 10szer is csinálnák olyan szexmániások.. 4 eve cigány baratom van es ha mondom hogy epp nincs kedvem akk is rám erőlteti, egy cigannyal ne gyere ossze egy szexre (meg akkor se ha megtetszik amit írtam) mert ha megtetszel neki radszall es az egesz világnak elmondja hogy lefekudtetetek, először ismerd ki de ez csak egy tanács
2019. aug. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
29%
Es még annyi hogy nem nagyon elojatekoznak, szex után mikor ők ejakulalnak, és te nem, az nem érdekli őket, otthagynak lehet nem is értik az egész női orgazmus lényegét ezért nem foglalkoznak vele, lehet ez az oka, nekem még soha nem volt a baratomtol orgazmusom de nagyon sűrűn csináljuk,viszont magamnak tudok orgazmust okozni ,es ha nem csinálod vele kb 1 hónapig képes lenne elhagyni hiába veri ki,olyan szexhianya lenne, de miután csinálta visszamenne hozzád (előző válaszoló )
2019. aug. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
92%
félig vagyok cigány de még senki nem panaszkodott.sokan ráizgulnak a sötét farkamra
2019. aug. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 kisördög1 ***** válasza:
64%
Ha szereted hogy valaki a tulajdonaként kezeljen és bánjon veled - és az ápoltság kérdésén átlépünk- akkor csak hajrá. Az biztos hogy a Te kielégülésed nem fogja érdekelni megd.g és mehetsz, de persze ha mással ismerkedsz és nem ugrasz neki amikor áll a farka akkor még el is fog verni.
2019. aug. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
92%
Azért nem ilyen rossz a helyzet, az én popóm több mint 15 éve használja egy roma srác ha összefutunk, mindig elkényeztet dugás előtt, és utánna is jó vele összebújni.
2019. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 kisördög1 ***** válasza:
82%
Vannak kivételek, de kevés, nagyon kevés.
2019. aug. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
75%
Egész jó, csak ne hagyd szem előtt a pénztárcádat és a telefonodat!
2019. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!