Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegeknél tényleg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegeknél tényleg nem létezik a monogámia fogalma? Maradjak így a barátom mellett?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat a hosszú leírásért, kérlek olvassátok el és csak utána véleményezzétek a kialakult helyzetet!

Én magam 23 éves meleg fiú vagyok, a párom 29 éves. Január óta vagyunk együtt, s elég hamar, februárban össze is költöztünk. A kisebb-nagyobb viták ellenére szerintem eléggé jól kijöttünk egymással, nekem ő az első kapcsolatom és nagyon ragaszkodom hozzá, mert egyébként egy nagyszerű embernek tartom őt: higgadt, megfontolt, ugyanakkor mosolygós és gyermekien bájos. Annyira közel kerültünk egymáshoz, hogy 1 hónapja közösen kiköltöztünk külföldre, itt ért azonban az a hidegzuhany, hogy ő szeretné megnyitni a kapcsolatunkat. Rajtakaptam, amint Romeo-zik, Grindr-ezik, Tinder-ezik, s egy csomó férfival chatel, amelyben különböző szado-mazo vágyait ecseteli ezeknek az embereknek. A kapcsolatunkban én vagyok a passzív, ő az aktív, ezekben a vágyaiban viszont ő lenne az alávetett (a sub), s azt várná, hogy egy domináns fél jól megleckéztesse. Minthogy szerinte én egy tipikus kis szerény passzív srác vagyok, ezeket nem tudom megadni neki és nem is szeretné bevonni a kapcsolatunkba, ezért évi kb 10 alkalommal kimenőt akar kérni, hogy kiélhesse ezen vágyait.

Engem teljesen ledöbbentett, mikor ezt megtudtam, mert alapvetően semmiféle jel nem utalt arra, hogy ilyen - a normalitástól eltérő - fétisei vannak, arról nem is beszélve, hogy én vagyok annyira konzervatív, hogy számomra a párkapcsolat két ember monogám szövetségét jelenti.

Mióta ez kiderült, nagyon hullámzó a kapcsolatunk, mert én ugyan megpróbáltam ezt elfogadni, de nagyon nehezen emésztem meg, ezért gyakran vagyok levert, letört, sokat sírok. Egyrészt magamban keresem a hibát, mert úgy érzem, nem tudok mindent megadni neki, másrészt viszont azt nem tartom fairnek, hogy ezt csak akkor adta elő nekem, mikor már külföldön élünk, s én feladtam a budapesti életemet.

Sokat gondolkodom azon, hogy - habár tiszta szívemből imádom őt - el kellene hagynom, mert hiába a szeretet, ha ez az új helyzet engem teljesen felőröl - hiszen el sem tudnám képzelni, hogy én itthon mosogatok, főzöm a vacsorát, várom haza az ágyban, miközben ő mással éli ki a vágyait. Vagy tényleg én vagyok a konzervatív? Ő annak tart engem, mert szerinte a meleg kapcsolatok egy idő után mindig megnyílnak, a melegek ugyanis nem képesek a monogámiára. Elég szomorú lenne, ha ez valóban így lenne, de mint mondtam, nekem sok tapasztalatom nincs, mert ő az első komoly kapcsolatom, s én ezalatt a 8 hónap alatt sosem gondoltam arra, hogy mással is kipróbálnám.

Ő nem akarja, hogy véget érjen a kapcsolatunk, mert elmondása szerint nagyon szeret és ragaszkodik hozzám, mert én jelentem neki a szeretetet és a biztonságot, de vonzza őt az ismeretlen is, s elmondása szerint számára a szex az csak szex, mindenféle érzelmi töltet nélkül. Számomra egyébként ez is felfoghatatlan, mert számomra a szex csak érzelmekkel együtt elképzelhető, addig nem is tudom élvezni, míg nem kötődök valakihez.

Naív vagyok? Engednem kéne, hogy kiélje a vágyait és beletörődni, hogy melegként ez a sorsom? Vagy léteznek olyan melegek, akik hasonlóan gondolkodnak, mint én, s számukra a monogámia az evidens párkapcsolati forma?


Válaszotokat előre is köszönöm!

23/f



2019. aug. 19. 16:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%

En alapbol nyomozok azutan akivel egyutt vagyok, es ha rajovok hogy valami ismerkedos oldalt hasznal akkor azonnal szakitok vele xd

17/f

2019. aug. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem veled van a baj, te ehhez másképp állsz hozzá és hogy őszinte legyek nekem is az lenne a normális ha a párom más férfiak helyett csak velem feküdne le és élné ki a vágyait (nyilván csak azokra a dolgokra gondolok amiket mind a ketten élveznénk). A párodnak viszont kell a szabadság, amit megadhatsz neki, de ha te nem hajlasz erre a dologra és nem ezt tartod a normálisnak egy párkapcsolatban akkor hagyd a fenébe. Azt is el tudom képzelni, hogy tényleg nagyon szeret téged, de ha ti teljesen máshogy álltok ehhez a dologhoz akkor ott már baj van, mert nem egyezik a véleményetek, én a helyetekben megbeszélném ezt, valamelyikőtöknek muszáj lesz engednie.
2019. aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Én már az ötlet hallatán leléptem volna. Már ismerkedéskor tisztáznia kellett volna ezt a dolgot veled.
2019. aug. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
5%
Eleve a normalitástól már az eltérő hogy férfiként férfival vagy. Konzervatív sem lehetsz, mert akkor nővel lennél.
2019. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Egyrészt ezt tisztázhatta volna előre, másrészt én biztosan nem mennék ebbe bele. Ha annyira szeret, akkor nem csinál olyasmit amivel neked fájdalmat okoz. Sem fizikai, sem lelki fájdalmat. El tudom képzelni milyen nehéz lehet neked szakítani, biztosan fájni fog ha így döntesz, de ha meg nem teszed meg és ő eljárogat, az valószínűleg mégjobban. A legjobb az lenne ha inkább téged választana és lemondana erről. Nekem nincsenek ilyen vágyaim szóval nem tudom milyen erős lehet a kéztetés, de normális esetben a szerelem erősebb kéne, hogy legyen, már ha tényleg szeret.
2019. aug. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

#4es, komolyan faj amit irsz, lepjunk mar ki a kozepkorbol kerlekszepen.

Meg mi koze a szexualitasnak ahhoz hogy valaki konzervativ? Ugy mondod mintha mi dönthetnénk arrol hogy kihez vonzodunk:D az isten szerelmere mostmar, nemhiszem ezt el

2019. aug. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Egyetértek az előttem szólóval. Ha szeretne nem kényszerítene ilyen helyzetbe. Tipikusan annak a fajta embernek tűnik, aki azt szeretné, hogy jól is lakjon meg a káposzta is megmaradjon. Exem is ilyen volt. Az ilyen emberek hosszútávon tönkre fognak tenni érzelmileg, mert mindig magukat helyezik előbbre. Alapból hazudott neked a kezdetektől fogva, nyilván azért mert tudta hogy akkor bele se kezdtél volna vele egy kapcsolatba. Most meg már kihasználná azt, hogy ragaszkodsz hozzá.
2019. aug. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos a szerelem kib*szottul faj:(
2019. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
14%
Az aberráltaknál meg még jobban.
2019. aug. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

Melegek és a monogámia :)

Az ördög előbb fog tömjénillatú sprayt használni, mint ez a két fogalom egybeérthető legyen.

Minden 100 -ból 1-2 monogám, hűséges van.

Két párommal is azért szakítottam, mert "csak" beszélgettek a Rómen, az Eropolison, stb.

Kapcsolatban nincs kikacsingatás. Főleg nem szexben, ami kockázatos is.

Voltam elvakult szerelmes, mostam, vasaltam ingeket, főztem a kaját, vártam szépen terített asztallal....Amíg rá nem jöttem, hogy az előételt máshol "eszi"...De ez nem baj, mert az érzelem a fontos.Ez a lökött duma megy, ha lebuknak.

Azonnal kitettem mind a kettőt, nem érdekelt a védőbeszéd. De ha lelkileg tönkre akarsz menni, akkor legyél csak házias és lúzer....Biztosan a jóképű, abszolút szeretni tudó párod értékeli.

2019. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!