Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnék vágykeltőbb és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék vágykeltőbb és tüzesebb lenni, hogy többször/jobban kívánjon szexuálisan a barátom?

Figyelt kérdés

Jó ideje együtt vagyok a jelenlegi párommal, s úgy érzem, kissé ellaposodott közöttünk a szex. Nem is kíván már annyira, mint régebben, pedig nekem lenne igényem az együttlétekre.

Én magam passzív vagyok, viselkedésemre pedig legjobban talán a horoszkópom ad korrekt leírást (Szűz csillagjegyű vagyok): "Szexualitásában gátolt, prűd lehet. Hiányzik belőle a kezdeményezés, a spontaneitás."

Vagy: "A szexuális dolgok érdeklik, mégsem hagy fel egykönnyen szűzies viselkedésével."

A barátom tett is már rá utalásokat, hogy jobban megpróbálhatnám őt elcsábítani, és akkor jobban megjönne a kedve a szexhez. Tudom is, hogy ilyen vagyok, szeretnék is változtatni rajta, hogy valahogyan tüzesebb és szexibb legyek, de nem tudom, hogyan. Egyszerűen túlságosan korlátoltnak érzem magam. Hogyan lehet a szexet finoman, vonzón, érzékien, izgatóan kezdeményezni? Én maximum azt tudom, hogy elkezdem puszilgatni a nyakát (az a legérzékenyebb pontja ilyen szempontból), vagy simogatom a testét, miközben egyre inkább a farkára fókuszálok, de ezek az esetek nagy részében nem jönnek be.

Léteznek ilyen emberek, mint én? Imádják a szexet, izgatja őket a párjuk, ők maguk mégsem tudnak érzékien és vágykeltően viselkedni. Én sajnos pontosan ez vagyok. :(

24/f


2019. aug. 23. 03:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Igazából próbálok erről a neten is cikkeket keresni, de azt se tudom, hogyan lehetne erre rákeresni.
2019. aug. 23. 03:08
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, ez az előjáték dolog nekem nem működik, szóval általában belevágunk a dolgok közepébe. De nem volt még panasz. Annak, amit írtál, szerintem teljesen jónak kéne lennie. Kérdezd meg a barátod, hogy ő konkrétan mit szeretne.

Lehet, hogy az is segítene, ha nem csak fizikálisan, hanem verbálisan is izgatnád. Flörtölj vele.

2019. aug. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja beszélj vele,mit szeretne tőled látni,hallani ami beinditja.

Vagy probáld ledobni a gátlásaidat,és szinte rögtön a lényegre térni.


Ui mennyire vagy csajos?

Mert akkor azzal is lehet variálni.

2019. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Erre az volt a reakciója, hogy nekem kellene tudni, hogyan kell felizgatni egy pasit.
2019. aug. 26. 13:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor probálkozni kellene. De mondjuk. Ha a nyak test farok hármas nem jönbe akkor azzal ne probálkozz.


Mitomén turj a hajába,csokold a száját a másik kezeddel markoldmeg a seggét.

Háth az a nyerő.


Ha nem akkor van más.


De mégegyszer mennyire vagy csajos?

Mert ha nagyon akkor lehet,hogy egy sexi striptease beinditja,és letépi rólad a butyit.

Ha semennyire akkor viszont ezt inkább hanyagold.

2019. aug. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!