Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » HA látnál a sulidban pl a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA látnál a sulidban pl a WC-n egy matricát, hogy meleg vagyok írj ha te is, vagy hasonló írnál?

Figyelt kérdés
Én írnék kíváncsiságból, de persze lehet paráznék. Nem tudom egyértelműen.
2019. aug. 29. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Írnék, mert kíváncsi lennék ki az :)
2019. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nekem az álompasim wc fülkék falára írja ki a szexhirdetéseit, ahova más szarni és hugyozni jár.
2019. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
xD
2019. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ehhez iskola, menj be bármelyik nyilvános WC-be, egy rakás ilyen kiírást fogsz találni. Hívd fel őket nyugodtan, ha full ismeretlen, nem tudod milyen életkorú, kinézetű olyan pasit keresel aki annyira igényes, hogy WC falára írva ismerkedik. Ha ilyennel ismerkedsz akkor utána legalább használj majd óvszert.
2019. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Meglepő helyeken lehet meglepő dolgokra találni :D

Életem leghelyesebb sráca egy arckép nélküli profillal írt és élőben el se hittem milyen csúcs pasi mondott igent. Pedig ha lett volna kint képe tuti nem velem találkozik és jár össze 3 éven át.

2019. aug. 29. 18:11
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem értettétek amúgy a kérdést. Itt a SULI a kulcs és nem egy pláza WC. Hogy vajon arra hogy reagálnál.
2019. aug. 29. 18:12
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ha azt akarod, hogy az egész iskola rajtad röhögjön, akkor írj csak bátran. én nem kockáztatnám a helyedben. inkább ismerkedj neten.
2019. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"meleg vagyok írj ha te is..."

És mit írsz oda? Én is! :D


Szerintem is igénytelenség wc hirdetéseken ismerkedni, 50-60 és több éve még elment mert nem volt más lehetőség.

Manapság ott a net, a meleg társkeresők, melegbarát kávézó, szórakozóhely és még sorolhatnám.


Másrészt meg vigyázz! Honnan tudod, nem-e egy homofób írta ki viccből, te meg reagálsz, rájönnek, és téged fognak nyílvánosan cukkolni. Megéri ez neked?

2019. aug. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem írnék. Szerintem az ilyen kiírások 99%ban ~12 éves gyerekek viccei kb, akik a haverjaik számát/elérhetőségét írják oda. Minden vágyam egy ismeretlen kisgyereknek coming outolni.
2019. aug. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!