Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegeknél hogyan alakult ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegeknél hogyan alakult ki pl. az anális szex?

Figyelt kérdés

Úgyértem, pl. néhány száz éve, hogy jöttek rá, hogy ez egy élvezetes dolog? Egy meleg ember hogy fedezi fel a szexualitását? Mármint tényleg azt érzi, (bocsánat a kifejezésért) hogy dugják meg? Hogy tegyék magáévá? Tehát hogy az élvezet tárgya legyen?

Régen is volt beöntés, stb. fertőzés/betegségek ellen?


Kicsit úgy vagyok vele, mint a világ legdrágább kávéjával. (hogy jöttek rá, hogy macskával kisz*ratják a kávét, az finom lesz? :D)


Baromi kíváncsi vagyok erre az életstílusra 😁



2019. aug. 30. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem kéne már bepakolni az iskolatáskát? Hétfőn sutyó lesz már...
2019. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Mond anyunak mossa ki a tornazsákod mert büdös..! ;)
2019. aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Mert a heteroknál hogyan alakult ki?
2019. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem hiányoztál törióráról, vagy lógtál...

Főleg Római történelem után olvass, de a homoszexualitás kezdetek óta létezik. (Ősembereknél is)

2019. aug. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

A legtöbb ember úgy fedezi fel a szexualitását, hogy vágyik rá, fantáziál róla és azt utána megvalósítja ha lehetősége van rá (mindegy hogy meleg vagy heteró).

Miért érdekel hogy csinálták a középkorban, a XXI. században élünk, úgyhogy igenis tessék használni óvszert :)

2019. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
#5: Régen is használtak állatbélt erre a célra.
2019. aug. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Minosz krétai király halhójagot használt az ókorban.
2019. aug. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7. Ennek azért meg is lett a következménye. Minósz a farkára húzta Posszeidon halait, Posszeidon meg a farkára húzta Minósz asszonyát. Az utána történtekről jobb nem is beszélni.
2019. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%

A "hülyeség" gyógyítható betegség. Keresse meg legközelebbi pszichológusát, aki segíthet a gyógyulásban, mert elmagyarázza, hogy már maga Freud is kategorikusan tagadta, hogy betegség, és noha még változtathatónak tartotta, de azt gondolta, hogy többet árt, mint használ. xDDDD


Ez csak gondolat, de a kérdés érdekel, és van gondolatom róla, hogy hogyan alakulhatott ki. :)

Szóval akármilyen orientációval is rendelkezzen valaki, a végbélnyílás és környéke erogén zóna. Az erogén zónák izgatása pedig már nagyon korán felmerülhetett, szinte közvetlenül akkor, amikor az embernél a szexualitás, mint örömforrás megjelent. Egész egyszerűen azért, mert ha odanyúltak gyengéden, az jó érzés volt, ezért csinálták tovább, kísérletezgethettek, mi ad jó érzést és mi nem. Szerintem valahogy így vált a szexuális kultúra részévé. :)


Aztán a kérdés, hogy egy meleg ember hogy fedezi fel a szexualitását, amiről szólok. Ez a legtöbb esetben a serdülőkor identitáskrízisében (lényegileg az első, szinte törvényszerű krízis, amikor megkérdőjeleződik bennük, hogy kicsodák, micsodák, hol a helyük stb.) történik meg. Az jelenleg vita tárgyát képezi, hogy miért, de a meleg fiatal erre szabály szerint ráeszmél. Hogy azért-e, mert a heteronormatív kultúra alapján nem érzi ezt természetes késztetésnek vagy más miatt, azt nem tudjuk, azt viszont igen, hogy a toleránsabb országban egyre természetesebbnek veszik, és egyre kisebbet "üt" ez a ráeszmélés. Ezt a "ráeszmélést" általában az váltja ki, hogy a fiatal tudatába kerül annak, hogy azonos neműeket figyel, azonos neműbe szerelmes. Ezek az első lépések tudatosan melegként. És hangsúlyozom, átlagos esetben, ezt kénytelen-kelletlen elkezdik megélni, érlelődik a gondolat és egyre élesebben ott van, hogy ebben ők elütnek a többségtől. És ahogy egyre jobban feldolgozzák azt a krízist (mert a maga módján ez is krízis), hogy ők melegek, ahogy egyre erősebb a vágyuk a nemiségre, egyre jobban megismerik a testüket, rájönnek, hogy mire érzékenyek, mi okozza nekik a legnagyobb örömöt.

Én ezt a passzív szerepben találtam meg, egyszerűen imádom! :DDDD

Egyszerűen fel tudnék robbanni az örömtől, ha arra gondolok, hogy magamba fogadhatom azt, akit szeretek, hogy odaadhatom neki magam. :)))

Ez persze a lelki oldal, azért a testi élvezet se piskóta számomra. :DDDD


Illetve igen, régen is voltak eszközök a védekezésre, már a rómaiaknál is, csak nyilván jóval kezdetlegesebbek, és kevésbé megbízhatóak, mint a mai eszközeink. :)


18/p

2019. aug. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván úgy, hogy az altesten legalább 1 lyuk van.
2019. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!