Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az a férfias férfi aki nőkkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfias férfi aki nőkkel is dug, de egyszer egy lányos 20 éves fiú crossdresserrel közösül análisan, de nem csókolózik vele, nem szopja le és nem engedi hogy őt megdugja az is meleg?

Figyelt kérdés
2019. szept. 5. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

Megleherősen.

Mit nem lehet ezen érteni, tök szimpla koncepció. Bármi módon férfit elégítesz ki vagy elégít ki, meleg vagy. Lehet árnyalni, hogy biszex meg minden de a lényegen nem változtat.


Ha náci vagy aki egyetért pár kommunista eszmével, az attól még náci. Lehet árnyalni, hogy náci IS... de náci

2019. szept. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Biszex.


De megértem :P.

2019. szept. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Fogalmazunk úgy igen nyitott személyiség :D

(enyhe biszex vágyakkal)

2019. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

Az elsőnek teljesen igaza van, nem értem a lepontozást.

A csak orális szex, a csak anális szex, az mind szexuális kapcsolat.

A lényeg az, hogy azonos neművel folytat szexuális kapcsolatot, minimum biszex az a férfias pasi :D


Nincs olyan, hogy kíváncsi hetero, és olyan sem ami a minap felmerült, hogy a pasi péniszfétises mert hetero de a farkak izgatják :D


Volt már olyan pasival dolgom aki sz-pott mint a torkos borz, nyelte is az anyagot, családos férfiról van szó, de a csók az tabu, mert hát az már b-zis :D

2019. szept. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Kanos hetero aki elkalandozott kissé, mint a kalandozó ősapái.
2019. szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha tudtad hogy fiú akkor igen , vagy hogy megnyugodj legyen biszex .
2019. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy nőkkel is dug meg, hogy meleg kizárja egymást. Így nem, meleg semmiképpen nem lehet, maximum biszexuális.
2019. szept. 6. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 Pont te vagy az aki nem érti ezt az egész koncepciót. Nincs olyan, hogy valaki meleg is, meg hetero is. Ugyanis melegnek lenni nem csak annyit jelent, hogy valaki szexuálisan vonzódik a férfiakhoz, hanem, hogy CSAK a férfiakhoz vonzódik (nyilván ha férfiról beszélünk). A heteroszexuális meg ennek az ellenkezője, hogy csak az ellenkező neműekhez vonzódik. Ezért egy ember nem lehet mindkettő egyszerre mert a kettő kizárja egymást. Aki vonzódik mindkét nemhez az biszexuális, de az nem egyenlő sem a meleggel, sem a heteroval, mert azok a 2 nem közül csak az egyikhez vonzódnak. Ennyire egyszerű ez.
2019. szept. 6. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én abszolút nem vonzódom a férfiakhoz, nem vagyok meleg, viszont szoktam anális szogáltatásokat kérni transzneműektől és az nagyon jól esik. A barátnőm, vagy egy hivatásos nő egyik sem csinálja olyan profin jól mint ők ez tuti!
2019. szept. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!