Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Reggel szoktatok szeretkezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggel szoktatok szeretkezni felkelésnel, vagy valahogy szexuálisan ébreszteni a párotokat?

Figyelt kérdés

#szeretkezés #szex #reggleiszex
2019. szept. 10. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%
A férfiak ezt nem szeretik.
2019. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
Reggelente szűk az időkeret az ébredés és az indulás között, vagy fennáll a veszélye, hogy a gyerekek jönnek be. Mondjuk pont ma magamra húztam az asszonyt és jól meglovagoltattam, de általában nem szoktunk reggelente szexelni.
2019. szept. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Az attól függ, van aki igen, van aki nem.

A bölcsebbek azok időnként igen, a legváratlanabb időben, helyen "támadnak", fejezik ki hogy kívánják a párjukat, nem hagyják hogy a szexualitásuk ellaposodjon, elszürküljön, kialudjon a tűz.

2019. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos nincs senkim, viszont ha lenne, akkor ha van idő reggel biztosan leszopnám.

21f

2019. szept. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha az idő engedi akkor a párommal reggel is kívánósak vagyunk :)
2019. szept. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
81%

Az első válaszadóval szemben, magamból kiindulva, a férfiak ezt nagyon is szeretik. Így indul a legjobban a nap. Amikor még így ébresztett régen a párom, az felejthetetlen volt.

(40f)

2019. szept. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 dr garami válasza:
64%
Kedves Fiatalember! Úgy hiszem,hogy a férfiak túlnyomó többsége igenis szereti! " amúgy húgy erővel" Ugyanis a férfiak majd mindegyike merevedéssel ébredezik! És bizony a reggeli aktus(a visszatartott vizelés hatására) nem egy 2 perces vágta,hanem......Nekem mindenem volt amikor a párom ráolvadt a f...ra,úgy ébresztett! Még most is ,néha néha,pedig immár hetven éves vagyok a párom meg hatvanöt!De a hajnali szopásnál nincs igazibb. )
2019. szept. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy utolsó mondja. A férfiak tesztoszteronszintje a reggeli órákban a legmagasabb.
2019. szept. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

A "Szerv" óra:


[link]

2019. szept. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

A férfi és a női szex óra időben eltér egymástól.


[link]

2019. szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!