Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek van valami extrém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van valami extrém élményetek?

Figyelt kérdés
Testvérrel, szülővel, tanárral, vagy más valami?

2019. szept. 12. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Szinte csak olyan volt eddig
2019. szept. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Apámmal. Mindketten nagykorúak vagyunk.
2019. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Előttem szóló, valóban? Többet is írnál róla?
2019. szept. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem tudom mennyire számít extrémnek

Nekem a tanárommal volt, ő 26 éves volt én 17

A suliban a diákok körében nyílt titok volt az egész "kapcsolatunk" de a többi tanár közül senki sem tudta. Bár nem igazán lehetett kapcsolatnak nevezni, nem volt semmi több csak csók.

Azt mondta, hogy ha végzek a sulival akkor lehet normális kapcsolatunk és már titkolóznunk sem kell

2019. szept. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Testvérrel, szülővel nem extrém, hanem beteges és nem mellesleg büntetendő.
2019. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem a homoszex esetén nem büntetendő. Vagy tévedek?
2019. szept. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Sporttaborban voltam szervező, ahol tízen éves lányok és fiúk voltak a taborlakok. Egyik este meg volt engedve hogy éjfélig lehet dorbezolni a táborban. Én hugommal és bnoivel voltam 1 kis házban, 3 lány és még egy fiú. Iszogattunk, beszélgettünk, mikor már mindenki ittas volt, elojottek szexuális témák is ráadásul mi senki fürdőruhában volt mert délután meg usztunk. Nekem szép lassan eljezdett állni a farkam, amit akárhogy takartam, látszódott. Csajok meg észrevették, vihogtak, kertek h mutassam meg. Mivel kellően ittasak voltunk, hát levettem a gatyam. Fogdostak, tapogattak. A másik srác közben kidolt így ő lemaradt. A különlegesebb inkább az volt, h húgom is tapogatta, huzogatta és be is vette a szájába. Kértek h mutassam h csináljak a fiúk, úgy kivertem előttük de cserebe kértem h ők is vetkozzenek le. Úgyh ok meztelen voltak és még ki értem, de ők nem nyúltak magukhoz. Aztán feloltoztunk és mentünk aludni mert éjjel volt és jöttek ellenőrizni. Ez már 15 éve volt.
2019. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy barátom, aki több alkalommal hagyta magát le.opni. Aztán egyik alkalommal, mikor aludt, szintén kezelésbe vettem. El is ment, de másnap azt állította, hogy nem emlékszik rá... (Ezt majd kérdésbe is foglalom...)
2019. szept. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Eddig csak szabadban csináltuk, úgy elég extrém, először egy nap csak szopás volt, az nem volt nagy cuc, de egy másik alkalommal lementünk egy földútra a kocsi pedig beragadt, inkább elmentünk dugni, de mindketten csak a kocsira gondoltunk ezért nem sikerült...
2019. szept. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 13 évesen volt elmentunk a 12 éves barátommal a közeli tóba fürödni először én mentem a vízbe tok meztelen és ő jött utanam de alsó nadrágban. Mondtam neki hogy vegye le, levette láttam hogy merevedik akukija kérdeztem bekaphatom mondta hogy igen ha ő is az enyémet. Tok jó volt látni hogy élvezi és órákig szoptuk egymást.
2019. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!