Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van koztetek olyan aki meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van koztetek olyan aki meleg de hetero parkapcsolatban el? Vagy jobban vonza szexualisan a sajat neme megis lannyal el egyutt? Hogyan megoldhato?

Figyelt kérdés
2019. szept. 18. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Biztos van ilyen, én biszex vagyok, és szűz vagyok, de szívesebben szopnék mint nyalnék, viszont a pasik teste cseppet se izgat.

21f

2019. szept. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak ilyenek. Két utat választhatsz, képmutatás, kettős játék, mások (és tulj.képpen önmagad) becsapása egy életen át, vagy veszel egy nagy levegőt és vállalod saját magad.
2019. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Volt ilyenben részem és nem megoldható.
2019. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyennel találkozni meleg tarskeresokon sajnos, legalabbis engem mindig megtalalnak. 30,35,40, akar 50 vagy annal idosebb pasik altalaban, de vannak fiatalabbak is 20, 25 korul akar :/
2019. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Minden megoldható, csak akarat kérdése. Van csajom, de közben vagyok a baratommal is. Szex, a szex hátán.
2019. nov. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%
Én is meleg vagyok, de én szégyellem magam az ilyenek miatt. A saját életedet úgy teszed boldogtalanná és szerencsétlenné ahogy akarod, de egy lányt akár évekig átverni és áltatni azért sok, mikor tudod hogy úgyis meg fogod csalni előbb utóbb. Az ő érzései meg tiszták és őszinték egy olyan ember iránt, aki hazudozik és titkolózik előtte. Minden meleget kérek hogy ne tegye tönkre se a saját, se egy másik ember életét ezzel és mihamarabb vessen véget az ilyenfajta kapcsolatának.
2020. jan. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!