Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A legtöbb nő kifejezetten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő kifejezetten szereti, vonzónak, sármosnak tartja a negyvenes férfiakat. A fiatalabb srácokra ez nem jellemző. Szerintetek mi ennek az oka? (Negyvenes bi, passzív férfi. )

Figyelt kérdés
2019. szept. 20. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem néha bejön ez a korosztály is, pont azért, mert érettebbek, férfiasabbak mint a fiatalok. Viszont nekem azért a test meg az arc sokat számít. 22/f
2019. szept. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nő, már nem csaj és csajoknak se jön be olyan mértékig
2019. szept. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Mi nők sem tartjuk vonzónak a 40-eseket.
2019. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Már megbocsáss, de én se vonzónak, se sármosnak nem tartom a 40-es férfiakat. Jó, ott van pl.Ben Affleck, na de ő egy sztár. A magyar átlag egyáltalán nem sármos 40 felett.


22/L

2019. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 -remete- ***** válasza:
85%
Utsó lehet még nem láttál engem. XD én sármos maradok 40 évesen is. :)
2019. okt. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Igaz nem az én korosztályom, de én egyáltalán nem tartom őket vonzónak, nem tudom ezeket honnan veszed, biztos sok apakomplexusost ismersz. Sőt 30 felett se nagyon eddig 1 kivétel van, Dancsó Péter.


Addig maradok a korombeli 17-21 közötti fiúknál.

2019. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!