Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Amelyik heteroszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik heteroszexuális pasiból a börtönben asszonyt csinálnak a rabok, az miután kiszabadult a börtönből utána akar majd anális szexet és szopni önként?

Figyelt kérdés

2019. szept. 26. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
:( ez nagyon rossz lehet..
2019. szept. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

Nem csak utána, már előtte is.

Nem véletlen, hogy mindenki az anált erőlteti. A pasik nagy része büzi. Ezért is utálják annyira azokat a melegeket, akik felvállalják. Irigylik őket.

2019. szept. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Ha téged megerőszakolnak, az neked nem fog tetszeni. Akarnád többször is ezt az érzést átélni?
2019. szept. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Jézusom, te idióta vagy...
2019. szept. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Statisztikák vannak rá. Legtöbb esetben odakinn az sem csinálja aki erőszakol nem hogy az akit erőszakolnak. Más az, ha önkéntes a dolog. A börtön egy zárt közeg. Ott ez inkább a dominanciáról szól mint a szexualitásról.
2019. szept. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Tényleg hülye vagy.Eltudod képzelni? Godoldd át!

Mitöl lenne meleg?A sok fálydalom,megalázás nem

tesz meleggé! Barom!

2019. szept. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Asszonyt? :D ez kva viccesen hangzik. Már bocsánat.. Hát nem hinném. Mert Aki heteró, az nem fog az erőszakoskodástól "asszony" lenni.. Habár hallottam rá példát..
2019. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ezek a bortonos sztorik varosi legendak nagyreszt, a filmekben meg szeretnek rajta poenkodni, hogy leesik a szappan stb. Nem mondom, hogy meg nem fordult elo ilyen, de nagyon ritka lehet.

En meleg vagyok, de ha noi bortonbe zarnanak se akarnek nohoz nyulni. Ott a wc az onkielegiteshez, a raboknak van hol levezetni a szexualis feszultseget.

2019. szept. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

Én olyan esetet ismerek, hogy intézetben erőszakoskodtak egy sráccal, és ennek hatására a mai napig keresi férfiak társaságát. Pedig elmondása szerint előtte a lányok izgatták, és amikor bent először kényszerítették fiúszexre, az neki nagyon nem volt jó. Persze itt az is közrejátszhatott, hogy fiatal korban történt a dolog, amikor még azért kialakulófélben van a szexuális érdeklődés, orientáció.


Összességében, és pláne a börtönnel kapcsolatosan viszont én is inkább úgy képzelem el, mint amit az #5-ös válaszoló ír. Szóval ha bent csinálják is a rabok egymással kényszerűségből, szabadulás után a többség visszatér a nőkhöz és a rendes kerékvágásba.

2019. szept. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
97%

Lehet valaki biszex vagy meleg a trauma ELLENÉRE, de nem a trauma MIATT.


Azt el tudom képzelni hogy valaki felfedezi magát egy azonos nemű és elég uncsi közegben. De ez nem az erőszak miatt van.


Az erőszak okozta trauma sokkal gyakrabban manifesztálódik merevedési zavarban, vagy pánikrohmokban, vagy eggyes esetekben aszexualitásként.

2020. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!