Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerettek ti félmeztelenül,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettek ti félmeztelenül, meztelenül lenni? Mások előtt is?

Figyelt kérdés
Nem csak odahazára gondolok, hanem nyilvánosan is.

2019. szept. 28. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Simán! Nagyon király, ha megnéznek. Félmeztelenül szinte bárhol, meztelenül idehaza meg azért bizonyos keretek között nyilvános helyen is. Pl öltözőben, szabadban. Verni is szoktam és élvezem, ha más is látja, vagy izgalomba jön ettől. Már csak az a jobb, ha megfogják, vagy leszólítanak.
2019. szept. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Otthon.
2019. szept. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Jó érzés,szeretem,de nagyon szőrös vagyok,emiatt zavar.
2019. szept. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek félmeztelenül lenni, főleg más fiúk előtt izgató ez, úgy magában értelmetlen, csak az elmúlt évben sokat tömegeltem, meghíztam, pocakos lettem, és ez kissé feszélyez főleg ilyen megszállott kockaszámolgató társaságban. De ha tudnám, hogy vevő(?) erre is a közönség, akkor szívesen mutatnám magam. És engem is nagyon izgatnak más félmeztelen fiúk. Szeretem vizuálisan megélni a dolgokat, a test látványát, az izgat csak igazán, nem rögtön 6aszni meg 6ecit nyelni.
2019. szept. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Öltözőkben, zuhanyzókban egyáltalán nem zavar, és szeretem ha megnéznek. Én is megnézem a másikat ha mesztelen.
2019. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek félmeztelenül és meztelenül is. Félmeztelenül férfias. Meztelenül izgató.
2019. szept. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 budaiz ***** válasza:
100%
#6 nagyon jól leírtad ez pontosan így van
2019. szept. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem nézni a meztelen es félmeztelen fiatal fiúkat és szeretek meztelen lenni és félmeztelen is sőt szeretnék nudista helyre menni is
2019. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Igen szeretek, olyankor nem hiába van jó testem :D
2019. szept. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Annak idején tini koromban még erőszakkal sem tudtak anyámék a strandra vinni,ha mégis,akkor én voltam az egyetlen aki a hőségben ingben ücsörgött a legeldugottabb helyen annyira szégyelltem,hogy a 180 centimmel,nagyon szőrtelen lányos alkatommal és a kamasz lányokat meghazudtolóan nagy cicikkel vagyok megáldva és sok férfi még be is szólongat.Miután megtörtént az első szexuális kapcsolat,természetesen szülők nélkül csak elkezdtem élvezni ezt a figyelmet, sőt rá is játszottam.
2019. szept. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!