Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ez nagyon fura...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon fura hozzáállás?

Figyelt kérdés

Én egy passzív meleg fiú vagyok, és a lényeg, hogy nem szoktam, nem szeretnék alkalmizni.

Úgy érzem, hogy a testem és az általam nyújtott testi (és érzelmi) kielégülést nem tudom akárkivel megosztani, akárkinek nyújtani. Ha pontos szeretnék lenni, inkább teljesen passzívnak érzem magam alárendelt vágyakkal, és csak 1 embernek szeretném "odaadni" magam, akivel megvan a kötődés, a biztonság, az állandóság és az érzelmi együttlét, egy kapcsolat. Vagyis annak örülnék, az tenne boldoggá és engem is kielégültté, ha ennek a valakinek bárhol és bármikor élvezetet (orgazmust) nyújthatnék, hogy az övé legyek, hogy "használjon", és a szexualitás részben csak róla szólna. Persze én is kapnék tőle mindent, amire szükségem lenne, csak máshogy, másképpen, szóval nem szolga akarok lenni, akit kihasználnak. Tudni, érezni és látni, hallani, hogy miattam élvezett el, miattam kielégült és megélheti a vágyait általam. Ezért nem tudok random idegennel szexelni, mert akárki iránt nem érzem ezt a vágyat, hogy odaadjam magam neki, mondhatni nem érdemel meg.

(Ezt nem bunkóságból mondom, és nem azt jelenti, hogy én egy félisten vagyok és különleges képességeim vannak!)



2019. okt. 2. 08:53
1 2
 1/12 ZoltanAnglia ***** válasza:
48%
Szia. Curanak fur a...de csak azert mert a melegek tulnyomo tobbsege egyszeri alkslmat akar, valamit alszent es hazug emberek halmaza.
2019. okt. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hozzáállás lenne a normális, kedves Kérdező!


1. a melegek túlnyomó többsége NEM egyszeri alkalmat akar, csak erre van lehetősége :(

2019. okt. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Az igazság,nehéz ilyet találni.Az emberek többsége,

legyen heteró,bi, homo,az élvezetet keresi.És ha valakivel teljes az öszhang,akkor sokáig eggyütt

vannak.Valószinű szerelem nélkűl.

2019. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem baj, ha van önbecsülésed

19/F

2019. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez a normális. csak az biztos, hogy baromi nehezen fogod megtalálni, akit keresel :( de remélem, hogy sikerülni fog
2019. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Igen, ez lenne a normalis:) Ugyanigy vagyok, 18 eves vagyok, nem volt meg kapcsolatom sajnos, de nagyon vágyom már rá, egy ferfira az eletemben, sajnos nem jott meg el az idom:) de bizom benne, hogy sikerul.

Csak sajnos a sok macso aktiv megd*g mindent ami mozog es megy tovabb:)

2019. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó lenne, de sajnos kevés erre képes pasi van, aki oda tudja és akarja adni magát akkor és úgy, ahogy a másik megkívánja.
2019. okt. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Igazából már egy barátnak is örülnék extrákkal, ha az barátság is lenne nem csak extra...

2019. okt. 6. 14:24
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy demiszex vagy
2019. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ez a normális hozzáállás.
2019. okt. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!