Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek ti passzívként birnáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsoltmester kérdése:

Melegek ti passzívként birnátok aktívak lenni egy aktívval aki birna passzív lenni egy passzíval aki birna aktív lenni, Vagy aktívak birtok passzívak lenni egy másik aktívval aki birna passzív lenni és akkor aktív passzív és passzív aktív is lenne?

Figyelt kérdés
2019. okt. 8. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Én passzív vagyok, egy olyan felállást el tudnék képzelni, hogy mondjuk 10-ből 8-szor passzív vagyok, a maradék 2-ben meg aktív.

22/F

2019. okt. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor most permutacio?
2019. okt. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Partnerfüggő a dolog. Én aktív vagyok, de el tudnám képzelni a passzív szerepet.
2019. okt. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En nem tudnék passzív lenni , orál még okés de szexben csak aktív tudok lenni
2019. okt. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kovpet ***** válasza:
100%
# 2: Nem, ez penetráció :)
2019. okt. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés egy tök jó nyelvtörő lenne. :DD
2019. okt. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én passzívként nem tudnék aktív lenni úgy érzem :/
2019. okt. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én uni aktív vagyok,tehát engem még nem dugot és nem is fog senki.Orál mehet.Ezt azért írtam mert egy aktí ssem hagyná magát megd.Viszon az a passzív akinek fel áll

a cerka tudna ,dugni simán. Ismerek olat aki kiprobálta.

És rá ébredt arra mlyen jó is.És azóta is gyakorolja

Uni lett.Ennyi az emberek változnak.

2019. okt. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Én passziv ként aktív vagyok, de van olyan aktív aki passziv, tehát van aktív passzív, és passziv aktív, tehát nem minden aktív aktív, és nem minden passziv, passziv.de a passz aktív is aktív, és az aktív passzív is passziv. A kérdésre válaszolva 33p
2020. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!