Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan meleg fiú aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan meleg fiú aki sperma mániás?

Figyelt kérdés
Szereti arcra hajra, mellre, torokba, fenékbe, sőt vaginából is kinyalja.

2019. okt. 8. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Meleg fiú, aki képes vaginát is nyalni, csak mert sperma van benne? Na ez új...
2019. okt. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Hiperspermiam van, ugyhogy ha van ilyen fejőgép, jelentkezhet... ha nem baj h hetero vagyok.
2019. okt. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kérdésben nem is a "bukkake" volt a legdurvább, hanem a vagina. Na, az kivágta a biztosítékot. :)
2019. okt. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

2te allandoan a hiperspermiaddalnjosz aztan atlagos a spermad.

Kuldtel 5videot amiben kivered a betonrA😂😂😂

2019. okt. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Uni aktív vagyok kölcsönös ,vagy oda vissza orál,

Után smár.Vagy ha csak lecumiz akkor is,de persze ez

megbeszélés kérdése,és nem mindegy kivel.De ettől mindig újra be gerjedek,szinte azonnal.És a prtner márr nem menekűlhet szét ba..m...

2019. okt. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

18/F bi vagyok. Kb 1 hónapja az egyik koleszos sráccal lefeküdtünk egy csajjal egymás után. Először ő aztán én. Amikor elment akkor a vaginájára/ba élvezett el én pedig utánna kinyaltam az összes spermát belőle. 😁😘

Egyébként a srácok iránt jobban vonzódom de ezt nagyon élveztem hogy a srác spermáját lenyelhettem így mert másként esélyem sem lett vola rá mert ő nem meleg és nem is engedte hogy leszopjam. 😃😉

2019. okt. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 ügyes vagy!
2019. okt. 9. 15:22
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért, de én szeretem nyelni nagyon. :) Bár akivel szexelek, jobban fenékbe szeret élvezni...
2019. okt. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a sajátomat is szeretem, de másét is. Jöhet bárhová, de leginkább a számba szeretem.
2019. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Bi vagyok, barátnőmről le szoktam nyalni...:) De imádnám, ha egy srác is rámélvezne
2019. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!