Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés a legelső anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a legelső anális szex?

Figyelt kérdés
Leginkább a passzív oldalról nézve érdekelne engem. Milyen érzés volt? Hogyan történt? Részletes leírást kapjátok róla teljesen kezdőként?

2019. okt. 8. 18:01
1 2
 1/14 StevenUp ***** válasza:
13%
Mintha egy f** lenne a s*ggedben...
2019. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Elöször nagyon meglepödtem, ma már nem hagynám ki
2019. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Milyen érzés volt először péniszt érezni magadban? Hogyan történt a behatolás?
2019. okt. 8. 18:24
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Fura, szük voltam
2019. okt. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Legelsőnek milyen pózban érdemes próbálni?
2019. okt. 8. 18:27
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Kutyapózt ajánlom. Elsőre nagyon fura volt mert szűk voltam. Használj sok sikosítót, és nem lesz gond!
2019. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
75%
Az első nekem nagyon jó volt. A partnerem lakásán voltunk, fogdoztuk egymást egy kicsit aztán letérdeltetett. Kigomboltam a farmer nadrágját és lehúztam róla az elsójával együtt. Majd huzogálni kezdtem a lankadt farkát és puszikat adtam rá. Aztán felbátorodtam és már nyalogattam a finom makkját amitől megkeményedet. Szopni kezdtem a 16cm-s péniszét. Szép lassan csináltam és közben huzkodtam is miközben az arcomat simogatta. Így 5 csodás perc után egyszer csak zihálni kezdett és erősen megragadta a fejemet. Bele élvezett a számba, nem volt rossz ízű ezért le is nyeltem majd tisztára nyaltam a péniszét. (Ez az ágya mellet történt). Utána felsegített és mélyen a szemembe nézve kigombolta a nadrágomat és levette rólam majd a pólómat is. Azt mondta hogy kutya pózban helyezkedjek el az ágyon. Így is tettem, majd simogatni kezdte a popsimat és a lyukamat. Utána ki is nyalt aztán ujjazni kezdett. Amikor bedugta az első ujját egy kicsit fájt de fél perc után megszünt. Jött a második ujj, az sokkal rosszabb volt azt hittem hogy végig rossz lesz de elmúlt és élveztem. Azt mondta hogy készen állok én meg mondtam neki hogy akkor rakja be, azt válaszolta hogy én legyek felül elöször. A hátára feküdt én meg bele ültem a farkába. Rohadtúl élveztem fájdalom egy csepp se volt. Lovagoltam keményen a farkát, majdnem el is élveztem mikor szólt hogy váltsunk pózt. Felált, az ágy széléhez sétált engem a hátamra fektetett és odahúzott magához. Úgy kezde el kúrni a lyukamat. Talán egy perc telhetett el amikor a farkamhoz nyúlt és verni kezdte. Onnan fél perc és hatalmasat élveztem a saját hasamra és mellkasomra. Nem sokkal utána ismét zihálni kezdett a partnerem és tele élvezte a lyukamat.
2019. okt. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Öröm volt olvasni a történeted. Bárcsak ilyen élményben lenne nekem is teszem. Míg olvastam néha teljesen megremegtem tőle.
2019. okt. 8. 18:44
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Tenyleg gyönyörüen le van irva, hát még érezni ?
2019. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 October15 ***** válasza:
100%
7.: Ha idézel illik forrást linkelni. :P
2019. okt. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!