Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire látszik rajtam hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire látszik rajtam hogy meleg vagyok ha mindkét mellbimbómba karika piercinget rakatok be és mindkét mellbimbóm körbe van tetoválva?

Figyelt kérdés
Mennyire fognak ezért megszólni az uszodában? Ráadásul mindkét fülemben fülbevalót hordok, és a teljes testem gyantazom.

2019. okt. 23. 19:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a 2 fülbevaló és a gyantáztatás miatt látszódhat.

Nem tudom, hogy meg fognak e szólni, de az biztos, hogy vonzod a tekinteteket.

2019. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%

Ettől még nem fog látszódni a nemi irányultságod, bár a mellbimbó piercinget és önmagában a tetoválásokat meg fogják nézni.

Egyébként meg mit érdekel mások véleménye??? Amikor csináltattad akkor nem gondoltál arra, hogy más is fogja látni. Az uszodába úszni mennek az emberek, lehet összesúgnak a hátad mögött de pont lesz...ják a nemi irányultságod már bocsi.

2019. okt. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Nekem már a gyantáztatás is árulkodó jel, a mellpiercing pedig egyértelmű jel.
2019. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Plusz állandóan borotvált fejem van. És látszik hogy szedem a szemöldököm. De így érzem jól magam sajnos
2019. okt. 23. 20:19
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is vannak karikák a bimbóimban és a köldökömben is, de én nem gyantázom magam. Nyáron, ha félmeztelenül vagyok, meg szokták egyesek feltűnően bámulni. Volt, aki be is szólt miatta, de nem hat meg.
2019. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Én pl. biztos rád mosolyognék, és szemeznék veled, mert nekem ez bejön... :)
2019. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag felforr a víz ha belemész.
2019. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Szándékosan hordok mindkét fülben fülbevalót és szedtem viszonylag vékonyra a szemöldököm hogy tudjak élőben ismerkedni. Elegem lett a társkereső oldalakbol. A mellbimbó piercinget egyenlőre csak tervezem. De a borotvált fej kompenzál egy picit nem? Kinek mi a véleménye?
2019. okt. 23. 20:29
 9/24 anonim ***** válasza:
80%

Az a véleményem.Csináld amit szeretsz,ami igazán

boldoggá tesz.Ne töröd a negatív véleménnyekkel.

A szem öldök dolog tetszik.Látszik, hogy adsz magadra.

Az uszodában meg fognak nézni az biztos,de lehet valaki

meg környékez.Az biztos én ha ilyen srácot látnák rá kérdeznék.Bírom az exra vagáns srácokat,mert nagyon jók

a szexben.Csak egyre ritkábban jutok hozzájuk a korom miatt.Nem csüggedek,van másik.Az emósok is jól néznek

ki.

2019. okt. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%

Hát ha szembe jönnél, én biztos hogy jól megnéznélek, mert nagyon bejössz így, ahogy elképzeltelek 😉

Szerintem amúgy egyik sem egyértelműen homoszexualitásra utaló jel. Nagyon sokan törekednek egyedi, figyelemfelkeltő kinézetre. Nagyon sok feminim srác van, szerintem küllemből egyértelműen nem állapítható meg senki szexuális irányultsága.

2019. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!