Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik óvszerek és síkosítók...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik óvszerek és síkosítók a legjobbak anális szexhez?

Figyelt kérdés
Erős, biztonságos és lehetőleg azért vékony lenne jó.

2019. nov. 3. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Durex mindenbol!
2019. nov. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Justglide - anal, verhetetlen :P

Óvszer tökmindegy. A legolcsóbb is megteszi.

2019. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Bármelyik jó lehet, sikosítóból vízbázisút használj (a többsége az). S ne feledd az anális szex három alapszabályát: higiénia, síkosítás ÉS fokozatosság (ne egyből told be, előtte finoman tágítsd).
2019. nov. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Fö a természetes! Koton minek? Sikositásra meg hashajto (Csuszik is meg bármikor jöhet a potadag.)
2019. nov. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3%

A sikositó egy nagy hülyeség. Minden ilyen művi dolog tönkreteszi az élményt, a hangulatot.

Másrészt bilógiailag is immunrendszergyengitő hatáasi vannak, miért ?

Mert a szervezet elkezd hozzászokni, hogy mindig kap külső segitséget mindenhez, többek között nátha, enyhe influenza stb stb. És a hüvely természetes biológiája is felborul.


Én azt vallom, a legjobb sikositó a türelem. Én mindig megoldom, hogy a lány mellettem atom módon elázzon, akkor a popsijához is jut bőven (lecsurog-csúszik a puncijából és azt óvatosan becsusztatja az ember az ujjával, de csak max 1-2 cm-re) és ha kellőne ellazult a lány, akkor mehet bele a farkam, szépen lassan. Nem kell oda se sikositó, se gumi. Ennyi.

2019. nov. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

"Én azt vallom, a legjobb sikositó a türelem. Én mindig megoldom, hogy a lány mellettem atom módon elázzon, akkor a popsijához is jut bőven (lecsurog-csúszik a puncijából és azt óvatosan becsusztatja az ember az ujjával, de csak max 1-2 cm-re) és ha kellőne ellazult a lány, akkor mehet bele a farkam, szépen lassan. Nem kell oda se sikositó, se gumi. Ennyi."


És ez fiúknál is beválik? Vagy pasikkal hogy oldod meg? Mert a kérdés erre vonatkozott, Sherlock. Kategória! :)

2019. nov. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Pasihoz használj síkosítót, mindkettőtöknek jobb lesz.
2020. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
2020. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Ment a zöld!

2020. febr. 12. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!