Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az mennyire kellemetlen, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire kellemetlen, ha én mint passzív ajánlom fel, hogy találkozzunk?

Figyelt kérdés
Pár napja ismerkedek egy sráccal, aki nagyon tetszik és szimpatikus és már gyakorlatilag mindent átbeszéltünk, ami így a chaten-ismerkedős részbe tartozik. Szeretnék már vele találkozni, de még nem ajánlotta fel. Arra gondoltam, hogy felvetem én, de nem tudom, hogy ez, hogy venné ki magát.

2019. nov. 8. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne vetnéd fel, mit veszítesz?
2019. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Légy rámenős ha már az aktív fiú töketlenkedik.
2019. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan irj ra. Ez ettol teljesen fuggetlen.
2019. nov. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, a hetero kapcsolatokban a lány is rákérdezhet a találkára.


Másrészről meg te is ugyan úgy egy srác vagy, attól függetlenül, hogy passzív. És ha ő nem kezdeményez, akkor tedd te meg az első lépést :)

2019. nov. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg neki,hogy amiket eddig cseteltetek, az alapján szívesen találkoznál Vele, és személyesen beszélgetnél, mert azt gondolod, jól eldumálnátok. Akarja?

A válaszából minden ki fog derülni. Ha nem akarja, annak oka van, ha igen, akkor hajrá!

2019. nov. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Felvetettem a dolgot, én benne van a találkozásban:)
2019. nov. 10. 12:59
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt örömmel olvasom :D
2019. nov. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!