Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sok homoszexuális férfi miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok homoszexuális férfi miért nősül meg a társadalom nyomására ha nem vonzódik a nőkhöz?

Figyelt kérdés

Rengeteg meleg férfi van aki a társadalom nyomására vagy szülői megfelelés miatt kényszerből házasságot köt nővel és vannak olyanok akiknek még gyerekük is születik pl John Wayne Gacy.


De ha a férfiakhoz vonzódnak nem vonzódnak a nőkhöz akkor miért kötnek házasságot nővel a társadalom megfelelése miatt?



Én hetero férfiként 100 milliárd forintért sem kötnék házasságot férfival ha nekem azt mondanák hogy az a normális és elfogadott inkább öngyilkos lennék minthogy férfivel legyek.


De vannak olyan melegek akik melegként feleségül vesznek nőt vagyis az azt jelenti hogy a melegek nem undorodnak a nőktől van bennük egy nagyon minimális vonzalom a nők iránt hiszen ha nem lenne semmi vonzalom akkor 50 milliárd forintért sem mennének bele hetero házasságba.


Ez azt jelenti hogy megkell találni nekik azt a vonzalmat fel kell éleszteni a tudatuk alatt azt a vonzalmat és akkor tudnának vonzódni teljes mértékben a nőkhöz?



2019. nov. 12. 11:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Annyi pénzért azért elgondolkoznék :D azon mennyi japán szobalányt vehetnék aki kárpótol :)
2019. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ha 100%- ban homoszexuális lenne akkor nem érdekélné a társadalmi elfogadás vagy a szülei vélemenye! Ezek szerint ha még is Nővel hazasodik akkor nem áll ki magáért és nem vállalja önmagát! Csak ha közben jön rá hogy ez neki nem megy akkor az kellemetlen a Nő részéről (nem lennék a helyébe). Szerintem egy homo nem tud szexuálisan vonzódi egy nőhöz! Ezt csak én gondm így
2019. nov. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Azért mert különösen a kulturálatlanabb helyeken megy a melegek bántása. Ha egy meleg úgy nő fel, hogy undorító, a családja kitagadhatja belemehet kapcsolatba nővel. De ez nem valódi vonzalom, ezért boldogtalanok heteró kapcsolatban a melegek. Ha egy ember a saját neméhez vonzódik ott nincs különleges nő meg ilyenek. Attól hogy megcsókol egy nőt vagy ha érzelmileg kötődik hozzá lefekszik vele attól egy meleg nem vonzódik a nőhöz. A szexuális fantáziája férfiakról lesz. És ha nem bántanák az adott meleg, férfiakhoz jobban vonzódó biszex embert azért amiért ilyen soha nem ismerkedne ellenkező neműekkel. Mert az nem kielégítő szerelmi kapcsolat, ha a csókot nem élvezi, meg úgy szexel hogy a saját nemére gondol.
2019. nov. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ott van a kérdésedben a válasz - társadalmi nyomásra, avagy mert szeretnének gyereket, de az is előfordul hogy becsapják saját magukat, azt gondolják a szexuális irányultságuk majd változik (nem fog).

Ha valaki a társadalmi nyomásra tesz v. nem tesz valamit a párkapcsolataiban, szexualitásában az hibát követ el, nem csak saját magát csapja be de a másik embert is (ld. a kérdésben szereplő esetet, a feleséget).

2019. nov. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

"Én hetero férfiként 100 milliárd forintért sem kötnék házasságot férfival ha nekem azt mondanák hogy az a normális és elfogadott inkább öngyilkos lennék minthogy férfivel legyek."


Ezt akkor mondhatnád, ha a szüleid és a nagyszüleid is melegházasságban éltek volna éppúgy, ahogy a tanáraid és a barátaid szülei is. Ahogy nőttél fel, minden havarod pasikkal kavar és pasikkal házasodik. A suliban a srácok az öltözőben azzal szívatják egymást, hogy ki a nyomi, akinek puncikában járt a farka, mert röhögnek a szomszéd srácon, akit láttak egy lánnyal. A családi ebédeken mesélik, hogy szegény Miska bácsi fia meg egy nővel van, "de hát a mai világban...".


Na, ebben a világban felnőve már keményebb dolgod lenne. Ha úgy nősz fel, hogy mindenki szerint te vagy a nem normális, akkor vérmérséklettől függőnen meg fogsz tenni mindent, hogy megfelelj.


A másik dolog ezzel kapscolatban, hogy a melegek nem úgy undorodnak a nőktől, mint a hetero férfiak a másik pasitól. Ismertem nem egy olyan meleg srácot, aki melegnek vallotta magát, de nőkkel kezdte, vagy legalábbis nőkkel is volt dolga korábban. Simán lehet, hogy nem már házasan, idősebb korában, ahogy az önismeret fejlődik, csak akkor tisztázódik le saját maga előtt is a helyzet.

2019. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A másik dolog ezzel kapscolatban, hogy a melegek nem úgy undorodnak a nőktől, mint a hetero férfiak a másik pasitól. Ismertem nem egy olyan meleg srácot, aki melegnek vallotta magát, de nőkkel kezdte, vagy legalábbis nőkkel is volt dolga korábban. Simán lehet, hogy nem már házasan, idősebb korában, ahogy az önismeret fejlődik, csak akkor tisztázódik le saját maga előtt is a helyzet.



Hoppá akkor ha tényleg így van hogy a melegek nem undorodnak a nőktől akkor minden meleg férfi ha akarna tudna nővel lenni.

Vagyis minden meleg férfiben tudat alatt ott van a nőkhöz való vonzódás csak azért vonzodnak a férfiakhoz mert nem jött elő tudat alatt a nőkhöz vonzódás ezt a vonzódást kellene megidézni a meleg férfiaknak és akkor heterok lennének.

2019. nov. 12. 15:35
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező te nem érted amit írnak neked? Egy meleg hiába csókol meg egy nőt nem érez semmit, a szex lehet, hogy megy neki, attól az még neki nem élvezetes. Volt sok szép lány akivel próbálkoztam, mert heteró akartam lenni. Mindig éreztem, hogy valami nincs rendben. És még a modell szépségű barátnőm mellett, is az átlagosabb fiú testvére jobban érdekelt. A legjobb az volt a heteró kapcsolataimban amikor vége lett. És ezt mindenki így érzi aki a saját neméhez vonzódik. Hiába próbálták régen megváltoztatni csak azt érték el, hogy egy boldogtalan ember lett belőle, de a lelke mélyén senki nem vonzódott az ellenkező neműekhez.
2019. nov. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A szex lehet hogy megy neki?

Uramisten gyerekek most valjátok be azt hogy olyan hogy meleg olyan nincs.


Pl egy hetero férfi 1000 milliárd trilliárd forintért sem szexelne másik férfival ha valaki mégis szexelne a pénzért férfival az nem hetero hanem biszex.



Ugyanez visszafele is ha egy meleg képes hozzányúlni egy nőhöz fel áll a cerka képes megcsókolni egy nőt az nem lehet meleg maximum biszexuális.

2019. nov. 12. 16:06
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Te most tényleg ezt az egy mondatot kaptad el az írásból. Tehát ha pl. egy fiú azt hallja egész életében hogy melegség rossz, és férfiakra gondolva tud dugni egy nővel az biszex. Jó akkor mondjuk erős biszexuálisnak, bár a szakkönyvek is homoszexuálisnak hívják aki csak társadalmi nyomásra áll össze egy nővel. Ebből mit akarsz kihozni? Hogy az aki azért jön össze egy nővel mert a családja nem beszélne vele többet, vagy esetleg annyit hallotta hogy undorító a melegség valójában vonzódik a nőkhöz? Igaz, hogy nem a női test izgatja fel, de ha nem tartja undorítónak akkor már nem meleg vagy mit akarsz elérni a kérdéseddel? A melegek közül sokan próbálkoznak lányokkal, de nem megy nekik. Pontosan azért mert nem vonzódnak hozzájuk.
2019. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Persze, hogy nem de egy heteró férfi nincs is rákényszerítve hogy szexeljen a saját nemével.
2019. nov. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!