Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik még igaz szerelem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még igaz szerelem?

Figyelt kérdés

3Honapja vagyok egyutt a parommal o 18 en 22.(Fiuk)

Egyszeruen nem hiszem el hogy megtalaltam ot.

Annyira okos es erett, hogy ez olyan mint ha alom lenne.

Olyanokat tesz olyan szinten foglalkozik velem mint eddig soha.

Nevnapomra olyan szemelyre szabott ajandekot csinaltatott, amit sosem gondoltam volna.

Ki mentem picit kulfolde ekozben o intezte a dolgaim.

Barmire megkertem megtette,iskola utan bevasarolt a mamamnak.

Egyszeruen annyira jo vele, hogy felek ez tul szep, hogy igaz legyen.

Neha at gondolom ez tenyleg a valosag vagy a sok magany utan elment az eszem.

Elozo parom megcsalt es atvert,1evig voltam szingli majd jott o.

De komolyan annyira hihetetlen ez, hogy horoszkopot olvasgatom.

Szerintetek o lenne a nagy om?

Ugye Romeon ismertem meg es ott annyi K@@a van aki csak arra megy, hogy kuras aztan hello.

Azt hittem ma mar nincs ilyen..

Szoval aki egyedul van.

Kitartast!! Ami kesik nem mulik!!!

Sok sikert es ne adjatok lejebb az elvarasaitok es akkor meg lesz az igazi.

Kerhetek par tippet a jo meleg kapcsolatunkhoz?

Van aki evek ota meleg kapcsolatban el?

Kerem irja le mit tegyek, hogy minden jo legyen.

Es se neki sem nekem nem tudjak meg a szuleink, mikor kene bevallani? 1ev utan nem?



2019. nov. 15. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden szuper, ne kérj tanácsokat, mert csak összezavarnak. csináljatok mindent úgy, mint eddig.


A vállalás nem időfüggő. Attól függ, milyen a családotok, hogy fogadnák. Valakinek simán megy, valaki sosem mondja el, inkább költözik. Minél távolabb.

2019. nov. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne csald meg. Nem kell elmondani.
2019. nov. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nincs két egyforma kapcsolat, nem létezik általános recept sem, ami mindenkinél beválna. A lényeg, hogy ne tegyél semmi olyat, amit te sem szeretnél, ha ő tenne meg veled (vagyis ellened). Éreztesd vele minden nap, hogy fontos neked. (De ne vidd túlzásba sem.) Aztán hajrá! :) A hónapok meg majd csak úgy telnek maguktól.

(Nekünk is eltelt már 184.)

2019. nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi hosszú ideje együtt vagyunk. A mi hibáinak alapján, éresztesd vele hogy fontos neked de ne szállj rá hagyj neki teret. Lesznek idővel hibái amik kiderulnek ez szinte biztos. De bízz majd meg benne újra, adj neki esélyt hogy javithasson és ezeket a hibákat ne emlegesd neki újra és újra. Adjatok egymásnak apróságokat időnként, alkalom nélkül is. A szerelem előbb utóbb szeretet lesz ezt is tanuljatok meg kezelni normálisan.

Hajrá! Hosszú kapcsolatot!

2019. nov. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!