Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként hogyan kell randizni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként hogyan kell randizni?

Figyelt kérdés

Ha pl. először taliztok valakivel hova mentek? Mozi? Séta?

Vagy csak kiültök valahova?



2019. nov. 17. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is erdekelne🧐
2019. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok meleg de szerintem teljesen ugyanúgy mint a hetero pároknál.
2019. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kirándulás, sörözés, kávézás. Nekem ezek jöttek be.
2019. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy ahogy a heteróknál: ahova mindketten szeretnétek elmenni. Ha netről ismerkedsz és nem akarsz egyből lakásra menni, akkor üljetek csak simán be valahova dumálni (azért ne egy stadion melletti focidrukker-sörözőbe :)
2019. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Ugy mint hetetokent
2019. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Hetero*
2019. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Mennyi buta válasz... Ha valaki meleg, akkor kizárólag neten ismerkedik intim képek alapján. Ha találkozik két meleg egymással és nem hánnyák el azonnal magukat körbeszaglásszák egymást, aztán, ha ez alapján sincs ellenszenv elmennek valahova egyet szórakozni. ( poen )
2019. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mint a heterók.Egy kávé egy kis pia,dumcsi.A másik meg ismerése.Egy kis séta.Egy pad ahol meg probálod meg fogni

finoman a kezét.Nem szabad a szex témával lerohanni!

Majd várd meg hogy ő kezdjen beszélni róla.Menni fog!

Csak enged el magad.Légy természetes!!

Kb ennyi.

2019. nov. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy kell randizni melegként is, mint heteroként. Attól függ, mit akar a két fél. Ha csak szexrandi, akkor nincs kérdés... ha nem szexrandi, akkor ugyanúgy el lehet menni sétálni és beszélgetni, vagy beülni valahova és beszélgetni, vagy elmenni moziba, stb. Személy szerint én a mozit nem preferálom, mert filmnézés közben nem lehet ismerkedni... inkább sétálós-padra kiülős randit szeretem, ott lehet ismerkedni a másikkal, közben meg be lehet ugrani valahova kajálni is, stb.
2019. nov. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!