Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek a fiatal, lányosab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fiatal, lányosabb passzívoknak bejön a hatalmas méret?

Figyelt kérdés
Mármint átlagban, csajokhoz viszonyítva értem. Kipróbálnám fiúval, gondolom itt kevesebb problémát okoz ez mint heteró körökben anál

2019. nov. 20. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
dehogy, épp ellenkezőleg!
2019. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

szvsz ez nem alkatfüggő, hanem adottság

nőkben is van olyan akinél egy vékony pici cerka is fáj meg nem fér be, de van olyan akiben meg harangozni lehet

2019. nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Miért okozna kevesebb problémát? A segglyuk anatómiailag ugyanaz.

Bár biztos van, aki rotációs kapa méretűre tágította, de ilyet biztos találsz csajban is.

2019. nov. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
én imadom a nagy dakot,nézni,erinteni,verni,szop-ni,es ha fesziti a popom,aztan verje rám ahova akarja,popo,test arc száj ahhh
2019. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Oudeen ***** válasza:
86%

Én imádom a nagy méretet.. :)

24F

2019. nov. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nagyon bejön...hát ha még el is tudok vele bánni :)
2019. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Mindig is imádtam ha dugnak,de sajnos elég szűk vagyok ezért még 60 évesen is csak a vékonyabb farkú pasiknak engedem,különben fájdalmat okoz.
2019. nov. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!