Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, ti nem gondolkodta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, ti nem gondolkodtatok még azon, hogy egy lány tánccsoportban szívesen kipróbálnátok magatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jellegű táncra gondolok, mint ami pl. Todrick - Nails Hair Hips Heels klipjében van, nyilván nem szükséges annyira túljátszani, csak a koreográfia miatt. Ha lenne lehetőségetek egy alapjáraton lány, de nyitott csoportba bekerülni, kipróbálnátok? :)

2019. nov. 20. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem minden meleg akar "picsogni" és nőnek mutatni magát mindenáron.
2019. nov. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Nem gondolkodtam és eszembe sem jutna ilyesmi.

Miért gondoljátok, hogy a melegek férfi testbe zárt kislányok? Férfiak vagyunk. Többségében ugyan olyan férfiak mint a legtöbb heteró. Erre persze jön az, hogy "jajj, hát az látszik ám, meg olyan sok "nőies meleg" van". Jahh. Kb 20%. A többi 80-on meg nem is látszik semmi. Amikor egy tömegben látsz egy femininebb meleg srácot gondolj arra, hogy a többiek közt még van 4 másik meleg akiről nem is gondolnád.

2019. nov. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Az hogy a kérdezőben felmerült ez a kérdés még nem jelenti azt hogy minden meleget femininnek képzel el. (Vagy csak lehet én vagyok túl optimista.) A kérdésre válaszolva én nem gondolkodtam rajta, nem érdekel ez az egész táncos dolog.
2019. nov. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. nov. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
*Huh, rákerestem, főleg nem ilyen agypusztító "zenére".
2019. nov. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Szoknyában igen.
2019. nov. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem írtam, hogy ilyet gondolnék az összes melegről, de mivel Todrick az, eszembe jutott, hogy létezik még olyan valaki, aki nem is picsogni akar, csak hasonló stílusban táncolni. Nyilván azért is kérdeztem még ennyire konkrétan, mert ha van érdeklődő, tudnék ajánlani ilyen lehetőséget. :) Ettől függetlenül köszi a válaszokat
2019. nov. 21. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!