Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek egy randira hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy randira hogy készüljek?

Figyelt kérdés

Nem sokára megyek randizni egy fiuval de előtte szeretnén meg kérdezni itten, hogy biztos legyen a dolgomban...

Ha ti mennétek randizni akkor mit vinnétek? Hovavinnétek el a személyr? Pl mozi? Meki? És azt jelentene valamit ha éppen te fizetnék neki mindnent?



2019. nov. 23. 03:14
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Sztem a meki bena. Mozi jo bar ott nem tudtok nagyon beszelgetni. Esetleg egy jo kis kavezo, kajazda stb?
2019. nov. 23. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nyugodt, kötetlen helyre vinném, ahol lehet beszélgetni, egymás érdeklődési körét kideríteni. Lehet ez egy sörözés, kávézás, kirándulás. Akár egy élményfürdő.
2019. nov. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Látom, nagyon izgulhattál, hogy nem tudtál aludni az éjszaka... Biztos nagyon fiatal lehtsz! Hány éves vagy? Szerintem olyan hely a legjobb, ahol lehet beszélgetni... Megírod majd, hogyan sikerült? Akár privátban is...
2019. nov. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem a lány, hanem a fiú dolga randihelyet javasolni... Mozi helyett válasszatok olyan helyet ahol tudtok nyugodtan beszélgetni, de van lehetőség kicsit akár kettesben is maradni (ez meg nem a Meki ugyebár).

Első randin mindig a fiú fizet, de lányként ajánld fel, hogy feleztek (értékelni fogják a gesztust, de úriember sosem fogadja el).

2019. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
19 vagyok és meleg nem tudom milyen lányokról beszeltek😅
2019. nov. 23. 12:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan sikerült a találkozás? Kialakult valami? Vagy titok?
2019. nov. 28. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Majd most vasarnap megyek
2019. nov. 28. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!