Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok 44 évesen próbálo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok 44 évesen próbálok komoly kapcsolatot találni a 25-35 éves korosztályban, nem túl sok sikerrel. Szerintetek a korosztályt lőttem be rosszul vagy mi lehet a baj hogy nem találok senkit?

Figyelt kérdés
2019. nov. 24. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Külsőddel, egzisztenciáddal. Nekem eddig csak 40 felettiek voltak, vagyis hazudok, mert volt egy 36 éves fiú is. 20/f
2019. nov. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Ha passzívot keresel, küldj képet, és meglátjuk. 27/f
2019. nov. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Nyilván rosszul lőtted be, ha őszinte kapcsolatra vágysz és nem egy olyan fiúcskára akinek sugardaddy kell. 30 felett talán már rendben van, én a helyedben 30-50 között keresnék ez a reális.


Én 25 vagyok, van párkapcsolatom, a való életből lett nem is netről, de amíg neten keresgéltem addig 20-30 volt belőve. Hasonló élethelyzet elég fontos szerintem.

Persze nem mondom hogy nincs kivétel, komoly, tartós szerelmem alapuló kapcsolat 20 éves meg 40 éves között, de elég ritka.

2019. nov. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ,aktív vagyok és passzívat keresek.képet nem szoktam itt küldeni.szerintem a képküldés az már a találkozás előtti fázis.addig egy csomó mindent meg lehet tudni a másikról.és én egy kíváncsi ember vagyok
2019. nov. 28. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!