Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nincs “meleg/bi párkapcs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs “meleg/bi párkapcsolatok” szankció a kategóriákban?

Figyelt kérdés
Unom mikor itt minden kérdés fétisről meg pervezségről szól, de szerelem téma nem nagyon kerül elő. Tini és Felnőtt kapcsolatoknál nem lehet az ilyent csak úgy feltenni, mert jönnek a rosszmájúak egyből. Normális szex kérdés is alig van, nem csak a “szeretitek ez?” és társai

2019. nov. 28. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán a szekció szó illene ide
2019. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Van meleg, bi, leszbikus, stb. kategória a szexualitás alatt.

Az, mondjuk igaz, hogy nem vagyok benne biztos, hogy értem a kérdést.

2019. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Mar bocs, de szerintem ez hulyeseg. Marmint van egy konkret homoszexualitás kategoria, de nem menne erdemes szetbontogatni meg ezt is kategoriakra, akkor lehetne a fetisekrol, ag elfogadasrol, a parkapcsolatokrol stb. mind 1-1 kategoria. A vegen meg annyi kategoria lenne hogy nem lenne ertelme mahanak a kerdes cimenek. Nem is beszelve ha egy osszetett kerdesrol van szo. Pl "ti szorosen vagy csupaszan szeretitek jobban a testet. Hany evesek vagytok es alkalmit vagy kapcsolatot kerestek? "

Lehet ezt a valaszt eltuloztam, de attol meg nem lenne tul sok ertelme, ha igy jobban belegondolsz. En is a parkapcsolatot partolom, de ha igy osszessegben nezem segogy sem eri meg.

2019. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne ilyen kategória, akkor is jönnének, mert itt is itt vannak, pedig elvileg utálják a melegeket.


No most inkább örülj, hogy nincs megkülönböztetés az oldal részéről. Szerintem inkább az lenne a ciki, ha lenne ilyen külön, mintha ez valami különlegesség lenne.

2019. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Van meleg és biszexuális alkategória is. A kérdések meg azt tükrözik ami leginkább foglalkoztatja az embereket - ha téged más érdekel akkor más érdekel ez van.

Félreértés ne essék én sem értek egyet minden kérdezővel (sőt), de van annyi tolerancia bennem, hogy elfogadom ha valakinek mások, eltérőek a vágyai. Te azt várod hogy mindenki elfogadjon, de te nem tudsz elfogadni másokat? Nem érzed felemásnak?

2019. nov. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

Talán azért nincs ilyen "szekció" , mert manapság szinte semmi igény nincs párkapcsolatra, főleg melegek között.

Biszexeknél még gázosabb,, mert ők ráadásul a világ felé szerepet is játszanak.

Bi és meleg között pedig csak szexhaverság lehet, ha egyáltalán az ki tud alakulni.


Sajnos meg kell szokni, hogy ma az instant dolgok a menők, még a neve sem érdekli annak, akit a sok szexéhes csak mint egy húsdarabot használni akar. És itt is olvashatod, hogy nyíltan elmondják, élj a mának, élj a szexnek, minden akörött forog.

Csoda, hogy aki tényleg kapcsolatot szeretne, nem tud ismerkedni ?

2019. nov. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szankció az lehetne :D
2019. nov. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mindenki egy szón fennakad, de majd legközelebb jobban figyelek.


Ugyanúgy jönnének nem tetsző kommentek, de azért különbséget kell tenni a “Vajon tetszhetek neki?” és a “Ti is élvezitek, hogy a passzívból kiömlik a sperma?” közt. Gyakorikérdések adminjai megtudná oldalni azt, ha valaki kategóriát tévesztett.


Sok meleg alapból kapcsolatot keres, de ennél a szankciónál csak fétisekkel kaocsolatos kérdések vannak, ahol nem igazán van igény arra, ha valaki párkapcsolati kérdést tegyen fel, mert kevés válasz.


Az, hogy a melegeknél és biszexeknék vannak fuckboyok, az azt is jelenti, hogy a heteroknál is van, de ők a Szexualitás témánál írják ugyanezeket és nem a Felnőtt Párkapcsolatoknál.

2019. nov. 30. 09:29
 9/12 A kérdező kommentje:
*szekció
2019. nov. 30. 09:30
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de szerintem naiv vagy, ha azt hiszed, hogy a meleg párkapcsolatok témához nem jönnek majd ugyanezek a fura kérdések, mint ide.
2019. nov. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!