Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ez a srác meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a srác meleg lehetett?

Figyelt kérdés
Nem most történt az eset de kíváncsi vagyok. Boltban voltam és amikor beálltam egy kasszához ahol minimum hárman voltak előttem(tehát messze voltam az elejétől), a srác aki a kasszába volt ahogy meglátott elkezdett utána bámulni. A többi emberre csak akkor nézett ha nagyon muszàly volt, egyébként hiába voltam tök messze már bámult. Aztán amikor sorra kerültem köszönt és már egyenesen bele a szemembe nézett megállás nélkül kb amiket vettem azokat is úgy húzta le hogy oda se nézett. Itt már gyanus volt a dolog, meg kezdtem kínosan érezni magam. Aztán elővettem a kártyámat hogy fizessek és azthittem hogy azt fogja nézni, hogy a nevemet lenézze róla, de nem. Amíg tartott a fizetés végig bele a szemembe bámult nagyon erősen én már a pénztárcámra néztem le és próbáltam kínomban nem vigyorogni :D Aztán ott égtem ki teljesen amikor még a blokkot is úgy tépte le, hogy le se vette rólam a szemét. Aztán eljöttem, de ilyen még sose történt, hogy ennyire megbámuljanak, pláne nem egy másik férfi. Amúgy én is biszex vagyok, de nem látni rajtam semmilyen szinten. Meg most nem szeretnék semmi kapcsolatot, és ő sem jött be nekem. Olyan korombeli (huszonéves) lehetett. Szerintem tuti vagy meleg vagy biszex mert egy heteró ennyire durván nem bámulna.

2019. dec. 1. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez nagyon gáz. :D Szerintem nem így kell ismerkedni. Egy mosoly, vagy nagyon egyértelmű utalás egy kacsintás, de a bámulás bárkit kínos helyzetbe hoz.
2019. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is elég gáz volt. Nemtudom mit várt tőlem mint reakció erre a bámulásra :D
2019. dec. 1. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Ez véletlenül nem az óbudai Auchanban volt?

Velem ott fordult ilyen elő nemrég :D

2019. dec. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Örülj neki!Bejötél,és,akkor nem fogsz nála fizetni?

Ha láttad hogy a szemedbe néz akkor te is oda néztél.

Én örülnék ha engem így nézne egy pasi,de nekem csak

a farmeromon a dudort nézik.

2019. dec. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!