Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy tudnám kimagyarázni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kimagyarázni?

Figyelt kérdés

Az egyik heteró haveromnak felajánlottam magam részegen

És az a baj, hogy pontosan emlékszem az egészre. Azon az estén csináltam egy pár hülyeséget,de ez volt a legdurvább

Mindig is attól féltem, hogy valami ilyen hülyeséget mondok majd részegen és tessék..

Egyébként nyilván elutasított, de olyan kínos volt így visszagondolva.. soha többet nem iszok az biztos

Az a legjobb benne, hogy nem csak ketten voltunk hanem többen is hallották. Őszintén most egy világi krvának érzem magam és nem tudom, hogyan állok majd legközelebb elé



2019. dec. 1. 22:31
 1/6 kovpet ***** válasza:
100%

"soha többet nem iszok az biztos"


Akarsz fogadni? :)

Inkább a mértékkel volt a baj. OK, a liter is egy mértékegység, de inkább maradj a decinél.

2019. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát...részegen sokunkból kijönnek az őszinte érzések :D

Érdekes, velem meg egyszer sem történt ilyesmi ;)

2019. dec. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a Mérték? Mindig azt mondják h vele igyak :-O
2019. dec. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez nem gáz, én is csináltam ilyet és részeg sem voltam. :D Nem kell ezt magyarázni, tetszik neked a srác, meleg vagy, megpróbáltad.


Én egy heteró ismerősömtől (nem vagyunk olyan nagy barátok) megkérdeztem, hogy kiverhetem-e neki egyszer. Persze nemet mondott, teljesen hetero, de egy próbát megért, mert szerintem szexi és kíváncsi vagyok mit rejt a csomagja. :D Nyilván tudtam hogy nemet mond, akkor lepődnék meg ha tényleg megtörténne. Tudja rólam hogy meleg vagyok, és azóta is jóban vagyunk, többet nem zaklattam, tudomásul vettem, ennyi, és ő sem akadt ki ezen.

2019. dec. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igyál,de tudd a határt.A sráccal meg ne törödj!

Közöld vele józanúl,hogy bocsi de tetszel.Ha normális elfogaja.Ha nem sza.jál rá!!

2019. dec. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nagyon nem bírom az alkoholt


#4

De én nem azt kérdeztem meg, hogy kiverhetem neki, hanem felajánlottam, hogy konkrétan megdughat, ha akar..

Azért szerintem ez mégis kicsit kínosabb

2019. dec. 4. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!