Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg lehet, csak titkolja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lehet, csak titkolja?

Figyelt kérdés

Van egy új osztálytársam, akiről azt hittem, hogy meleg mert igazság szerint ahogy láttam beszélni eléggé affektált plusz a kinézete sem túl heterós arról nem is beszélve, hogy feniminebb a kinézete és a járása.


Az a lényeg, hogy kérdőre vontam, hogy miért követi az LMBTQ Facebook oldalát amire ő azt írta mert csak úgy be követte. Most mi volt ez az egész reakció, meleg-e vagy sem? (Nekem a radarkám mindig félre navigál.)



2019. dec. 2. 19:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Ki vagy te, hogy kérdőre vonsz bárkit?
2019. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kedves első ezt ne szó szerint értsd. Csak megkérdeztem tőle. Csak éppen rossz szót fogalmaztam.
2019. dec. 2. 19:28
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyu már... szerinted mi honnan az istenből tudjuk, hogy meleg-e?
2019. dec. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3-as. Tudtommal vannak ilyen egyezményes dolgok arra ha valaki meleg.
2019. dec. 2. 19:30
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az Facebook oldal elég gyanús, de ha ő nem szeretné felvállalni, akkor ezt tiszteletben kell tartanod. És lehet, hogy pl. csak egy rokona meleg és ezért elfogadó, attól még lehet hetero.
2019. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Tudtoddal... persze aki le bírja írni azt, hogy "radarkám" az minden baromságot elhisz.
2019. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én tiszteletben tartom, ha nem vállalja fel. De kiindulva az egyik barátom osztálytársából ő a világ egyik legtámogatóbb heterója és mégsem követi azt az oldalt. Pedig már Pride-on is volt. Plusz úgy követett vissza instagramom, hogy eléggé egyértelműen jelezve van a melegségem.
2019. dec. 2. 19:40
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Kedves Kérdező! Miért foglalkoztat ez téged ennyire? :O
2019. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Arra, hogy feminim arra ne adj.

Nekem a munkatársam ilyen, ha megszólal, a mozgása, az effektálása és még sorolhatnám mindenki elsőre azt hitte róla, hogy meleg, rá is kérdeztek sokan, aztán nem mert van barátnője.

Nem mindig lehet ezek alapján következtetni.

Van hogy tök hetero stílusú a pasi, viszont csak a tekintetéből és a kisugárzásából szoktam rájönni.

2019. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó azért izgat ez engem ennyire, mert a pasi tetszik és pont beleillik az ideálomba. Ő az az a típusú pasi akibe azonnal bele tudok esni. És azért foglalkoztat még szer felett ez a dolog, mert eddig még nem volt kapcsolatom.
2019. dec. 2. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!