Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Budapesten tényleg üldözik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten tényleg üldözik a melegeket?

Figyelt kérdés

Van egy meleg testvérem, aki Budapesten dolgozik. Többször panaszkodott, hogy hátrányosan megkülönböztetik azért mert ő homokos. Ez tényleg így van? Pedig látszólag nem látni rajta, hogy mi a helyzet. Sem a viselkedésen, sem a megjelenésén.

Az előző munkahelyet azért hagyta ott, mert ez miatt szekálták. A jelenlegi munkahelyén minden rendben volt fel évig, most ott is elkezdődött. Mivel nincs barátnője ezért rá szálltak. Jelenleg kereskedelemben van, de olyan szintű hogy a pénztáros a kasszában reklámozza a vevőknek hogy ő “bu£i”. Úgy gondolom ez eléggé undorító.


Szegényt sajnálom, mert már nincs kedve bejárni a munkahelyére.


Kiváncsi volnék hogy ez tényleg valós?

Budapesten valóban ennyire elfajult a helyzet?



2019. dec. 3. 08:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Szakma függő. Nyilván ha egy meleg elmegy dolgozni az építőiparba ott szétszedik. A vendéglátásban vagy a szépségiparban vagy a ruha üzletekben ellenben teljesen elfogadott.
2019. dec. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Nem hinném, hogy általánosságban így lenne, de tényleg vannak olyan szakmák, ahol nehezebben tolerálják.
2019. dec. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom elszólta magát vagy valamit csinált ami ezt bizonyította?
2019. dec. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
17%
Ezt köszönje a többi melegnek akik reklámozzák a dolgot, azoknak is, akik a felvonuláson mennek. Ez mind azért van, mert egyes melegek úgy gondolják, hogy világ elé kell tárni a mássagukat, pedig az csak rá tartozik! Ha másra akarják ráerőszakolni, akkor ne csodálkozzunk a negatív reakciókkal kapcsolatban.
2019. dec. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
97%
4. Még véletlenül se azoknak, akik homofóbok. Ők nem hibásak, hanem azok, akik nem akarják, hogy a bullying előforduljon. Te tényleg ennyire hülye vagy vagy segítenek?
2019. dec. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
77%

Ez hülyeség. Nekem sincs barátnőm, pedig már lehetne családom is, mégsem szálltak rám, bár nem is vagyok meleg. Honnan tudnák róla, hogy meleg?

Viccelődni mindenhol szoktak a témával.

2019. dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
13%
5. Itt azok a hibásak, akik kimennek tüntetni s hirdetni, hogy ők melegek, pedig a kutyát sem érdekli. Nincs bajom a melegekkel, sőt, van olyan ismerősöm is, de azok, akik kimennek tüntetni meg a világ elé kürtölik, hogy ők melegek, azok viseljék azt, hogy megkövezik őket.
2019. dec. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
95%

Velem is "viccelődnek" a hátam mögött, de a szemembe nem mondja senki. Pedig sejtik. Nem látszik rajtam és nem viselkedek úgy, hogy utalnék rá.

Mindenkinek megadom a tiszteletet, és úgy érzem szeretnek a munkahelyemen. Szerintem a tesód esetében lehet más is a háttérben. Persze címeres barmok mindenhol vannak.



Te #4-es, magyarázd már el nekem légyszíves, hogy ha valóban a felvonulók, meg az előbújó melegek miatt van ez akkor miért van az, hogy 1997 (az első Budapest Pride) előtt sokkal rosszabb volt a melegek helyzete és sokkal radikálisabb atrocitások voltak ellenük? Bullshit-et beszélsz. Akkor is gyűlölnétek őket ha koncentrációs táborban ücsörögne az összes a gázra várva. Akkor meg az lenne a bajotok, hogy magas a gázszámla. Legalább ne csinálj úgy mintha bármi oka lenne a gyűlöletednek azon kívül, hogy létezunek.

A másik meg az, mi az, hogy "Ezt köszönje a többi melegnek akik reklámozzák a dolgot,". Tehát egy közösség elenyésző kisebbségének viselkedése miatt jogosan lehet elítélni egy egész közösséget? Na ez nem más mint egydimenziós rasszizmus.

2019. dec. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
#8 Engem régen sem érdekelt a melegek helyzete s most sem érdekel. Tipikusan a te szemléleted is olyan (már találkoztam ilyennel), hogy ha nem ért valaki veled egyet vagy maga a jelenséggel, az már rögtön gyűlöli őket. Elég buta felfogásod van. Nincs bajom a melegekkel, de a felvonulásukat feleslegesnek tartom, mert én sem kürtölöm szét, hogy melyik nemhez vonzódom, mi a perverzióm, fétisem stb. Aki pedig mindenki elé tárja a privát dolgát, az viselje a tényt, hogy lesznek olyan emberek akik leszólják majd.
2019. dec. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

"Engem régen sem érdekelt a melegek helyzete s most sem érdekel."

Tényleg?

Ha nem érdekel akkor miért jársz rendszeresen a homoszexualitás kategóriába és szinte minden kérdéshez ahol a melegekkel kapcsolatban lehet egy kicsit mocskolódni? Ne mondd, hogy nem. Ez a kérdés is itt van és nem ez az első.

Ha nem érdekelnek a melegek akkor miért töltöd ezzel az időd? Mert, ha tényleg nem érdekelne akkor megvonnád a vállad és mennél tovább.

" én sem kürtölöm szét, hogy melyik nemhez vonzódom"

Hát a melegek sem. Se tudod mit? Van barátnőd? Fogtad már meg a kezét nyilvánosan? Ölelted meg nyilvánosan? Mutattad már be a barátaidnak/családodnak? Kötöttetek házasságot? Már sokkal inkább reklámoztad, hogy melyik nemhez vonzódsz mint a melegek többsége egész életében.

"Aki pedig mindenki elé tárja a privát dolgát, az viselje a tényt, hogy lesznek olyan emberek akik leszólják majd."

Igen, ha ő viselje, de akkor miért mondod azt, hogy "Ezt köszönje a többi melegnek akik reklámozzák a dolgot, azoknak is, akik a felvonuláson mennek." Az viselje a következményeket aki elkövette vagy mindenki aki a közösséghez tartozik? Főleg úgy, hogy a kérdésben szereplő illető NEM reklámozza a dolgot. Saját magadnak mondasz ellen.

2019. dec. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!