Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagy mérettel rendezkező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy mérettel rendezkező fiúk! Mit csináltok, ha munkahelyen, utcán, buszon, kondiban stb. feláll és jól látható a nagy méret miatt?

Figyelt kérdés

Volt már ebből konfliktusotok vagy alakult így valami?

Illetve mit szoktatok csinálni? Takarjátok, vagy nem csináltok belőle nagy ügyet?

Kérlek írj méretet és kort is.


23f



2019. dec. 3. 12:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

nem foglalkozom vele

láttam hogy feltűnően nézik de nem foglalkoztam vele


25/F

2019. dec. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Hogy oszinte legyek engem nem zavar ha latjak. Balra szoktam logatni a nadragban a combomon. Az mar kicsit cikibb ha az elovaladektol atazik a farmer de ez van. Eleg gyakran elofordul h felall es megnezik... nem csak a nok. Olyankor csak mosolygok es kicsit meg provokalok is, megfeszitem parszor :D h mi alakult ebbol azt itt inkabb nemnirom le. 24cm amugy. F26
2019. dec. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
5%
Megdugok egy nőt, majd megyek tovább.
2019. dec. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Inkább tini koromban volt ilyen 1-2 alklommal, nagyon nem zavart , most már nem áll fel csak ugy az utcán
2019. dec. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
22%

Meg kérdezhetném milyen testalkatotok van ? Honnan lehet tudni ,kinek milyen a szerszám ?

Mert én épp 7-10.cm és bébi répákra bukkanok.

Már nagyon unalmas,számít az alkat vagy a magasság ?

2019. dec. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 kisördög1 ***** válasza:
73%
Konfliktus? Miért lenne belőle? Mondjuk olyankor szépen zsebreteszem a kezem és azon keresztül kézbeveszem :)
2019. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Nyáron láttam egy 40-es pasit mackónadrág szerű rövid gatyában, ahogy ment himbálózott a farka, szerintem vagy fel volt pumpálva, vagy feltöltve, de nagyon tetszett.
2019. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek feláll időnként akinek egészséges a libidója. Ugyanakkor a mérettől függetlenül ua. csinálja az ember mint minden úriember, feláll hát feláll, de külön nem állok le mutogatni.
2019. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
nem kell szégyellni,ku-rva jol néz ki a bulges..ha meg kondi vagy uszoda zuhanyzojában,az meg ultraszexi
2019. dec. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 kisördög1 ***** válasza:
81%
"7"es: én nem hordok alsót, az enyém mindig himbálózik :)
2019. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!