Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív fiúk, ti tudtok dugni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív fiúk, ti tudtok dugni?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal, aki szintén passzív. Egyikünk sem full passzív, szopás az kölcsönösen megy. (Igaz hogy általában ujjazással együtt). De azt mondja ő nem lenne képes megdugni, nem állna rendesen neki. Én már megdugtam párszor (4 hónapja vagyunk együtt) de már kívánom én is. Szeretem a fiút, nem fogom megcsalni, őt akarom. Mit csináljak, tanácsok, tapasztalatok? Szerintetek csak önbizalomhiánya van, vagy tényleg nem menne neki? (Huszonévesek vagyunk ha ez számít)

2019. dec. 3. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

nekem sem áll rendesen

mindig amikor leszopnak ugyan olyan lankadt állapotban marad a farkam, de elélvezek

de ha dugnak, csak akkor áll fel

2019. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván mindenkinél máshol vannak a határok, mennyire aktív-passzív. Akarni akarná? Ezt kellene kideríteni. Ha mentális akadálya nincs, biztos menne.
2019. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez az akarás érdekes, mert azt mondta szeretne örömet szerezni. De nem vágyik rá és ezért is biztos benne, hogy nem menne neki. Meg sokszor dugás közben sem áll neki csak az elején meg a végén de szerintem ez nem jelent semmit mer akkor nem ott éri az inger.
2019. dec. 3. 18:01
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Én sem tudok. Nekem is csak prosztata orgazmusom van
2019. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyen kapcsolatból másfél év után léptem inkább, mint a megcsalás
2019. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ezért nem jó ha 2 passzív összejön. Én is az vagyok, alapból nem ismerkedek passzívokkal, mert félek hogy ez lesz a vége, amit te is írtál. :/ Nyilván fizikailag képes vagyok aktívkodni, ahogy a barátod is, de nagyon nem izgat, nem állna fel ettől és kifejezetten zavarna. Erőltetni nem szabad semmit, nyilván az senki nem jó, ha a barátod csak kényszerből aktív, amit igazából nem élvez. :/
2019. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem túl biztatóak. Az természetes hogy nem fogom erőltetni. Szakítani sem fogunk emiatt, mert minden más tökéletes. Kipróbálunk majd segédeszközöket is.

De kicsit azt kívánom bárcsak ne létezne ez az aktiv-passziv felfogás. Hanem csak arról szólna a szex hogy örömet szerzünk egymásnak. Nekem sem az aktívkodás az alap de nem esik nehezemre mert tudom hogy a páromnak jó és őrá van szükségem nemcsak a farkára. És ezzel amúgy a barátom is egyetért. Szóval szerintem csak türelmesnek kell lennem.

2019. dec. 4. 19:01
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is passzív vagyok, de én dugni is tudnék, mert már a szex vagy a szopás gondolatára is Kőkemény lesz
2019. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
én szoktam aktív lenni és élvezem is de főleg azt hogy a partneremnek is jólesik
2019. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Helló

Én bi vagyok, vagyis inkább már teljesen passzív :)

Lányokkal kezdtem, aztán kipróbáltam milyen a fenekemet izgatni... Húú! Össze sem lehet hasonlítani amikor benned jár a farok! Egyszerűen annyival jobb!

Soha többet nem akarok én dugni.. Ezerszer jobb amikor kapom, az elején feszít, de kb ennyi kellemetlenség:)

2019. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!