Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Végbél kitisztítását hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végbél kitisztítását hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés

Hallottam róla, hogy gyógyszertárakban lehet valami izét venni hozzá.

Mennyibe kerül?

Mennyi idő az egész művelet?



2019. dec. 4. 18:35
 1/4 anonim válasza:
100%
Pl rosemanban lehet venni vaginatisztitó üveget, ezt mi is tudjuk használni, kb 20 perc amíg kitisztítod magad vele. Egyszerűbb megoldás, ha lecsavarod a zuhanyrózsát a csőről, és a csövet a lyukadhoz szorítod, csak vigyázz hogy ne engedj magadba túl sok vizet
2019. dec. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem is feltetlen kell, eleg egy alapos zuhany pl nekem.
2019. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem "izét" hanem hüvely, v. vaginaöblítőt kell venni, shopban jobbakat kapsz. Avagy ahogy az #1-es írta, simán zuhanyfejjel is meg tudod csinálni, kb. 10-15 perc, ha zuhany alatt csinálod akkor annyi sincs. Öblítsd át 3-4x amíg tiszta víz nem folyik (ettől még bármikor lehet közben egy kis "baleset" de a nagyját kiszűröd/mosod).
2019. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már hüvely/vagina öblítő, intim zuhany a rendes neve és sokféle van. (mondjuk én eredeti rendeltetésre használom) olyan is van amit a zuhany rózsa helyére csavarsz fel, neten is tudsz rendelni ha cikinek érzed a boltban. Viszont ezeket minden használat után fertőtlenítsd. A műanyagon sok minden elszaporodhat. Neomagnol tabletta patikában tudod beszerezni. Sokmindenre jó így nem fognak furán nézni. Remélem így könnyebb.
2019. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!