Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg/bi srácok! Lefeküdnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/bi srácok! Lefeküdnétek Jakab Péterrel?

Figyelt kérdés
Mindenféle politikától eltekintve, csak mint férfi. Bejön nektek/ lefeküdnétek vele?

2019. dec. 5. 01:14
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nagyon bejön :D gondoltam már régebben is rá ... :D
2019. dec. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Le bizony.
2019. dec. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk nekem nem nagyon fog itt senki se olyat mondani, ami közelíti a sajátságos elképzeléseimet, ráadásul nálam csak a lányos passzívok jönnek szóba... de ahhoz képest, amilyen kifejezetten ordenáré kinézetű emberekkel van tele a közélet, el kell ismernem, hogy egész jól néz ki ez az illető.


Mikor kishazánk vezetősége (mindegy melyik kormány, nem azért mondom) kidelegálja magát akár csak valami harmadik világbeli országba, az embernek már ránézésre is nagyon ég a pofája miattuk, politikai tartalomról még nem is szóltam.

2019. dec. 5. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Már többször is eljátszottam a gondolattal, igen.
2019. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Imadnam ahogy popsiba szurna, tetszik hogy milyen férfias kiállású
2019. dec. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen nekem is a tökössége tetszik, meg az, hogy helyes, magas, izmos, ápolt, jó a feneke stb. :D
2019. dec. 5. 21:19
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Ellennék vele az ágyban napokon át.
2020. ápr. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, annyira nem néz ki jól, hogy megkívántam volna.
2021. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!