Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A fiatal fiúk miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal fiúk miért nem jönnek be az idősebb pasiknak? Én még 20 leszek, de 30+ -os és a 40+ -osak is azt modják, hogy miért csak az ilyen fiatalak akarnak valamit?

Figyelt kérdés
2019. dec. 5. 11:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Nekem bejönne, de én nem érdeklem a fiatalabb fiúkat.

30/F

2019. dec. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes.. én is 30 vagyok de kifejezetten a fiatalabbak érdekelnének. Ez szerintem inkább ízlések és pofonok.
2019. dec. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem csak homoszexuálisoknál fordul elő.

A legtöbben azért próbálnak velük egykorú partnert találni. Nagyjából azonos érettségre számíthatnak stb. Egy fiatalabb személlyel kerülni kapcsolatba azért szülhet gondokat. A fiatalabb valószínűleg éretlenebb, szexuálisan kevésbé tapasztalt, kisebb a felelősségérzete stb. Nem mindenki akarja ezt a nyakába venni.

2019. dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Fura. Nekem bejönne, ha 20 körül fiúval lehetne játszadozni. 34f
2019. dec. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy te olyan pasiknál próbálkoztál akiknek nem jönnek be a fiatal pasik még nem jelenti azt, hogy senkinek. Néhány esetből ne vonj le általános következtetést. Van akinek nem jönnek be, másoknak meg nagyon is.
2019. dec. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hm....nekem bejönnek!mondjuk attol függ milyen kapcsolatra!
2019. dec. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én sem a nagyon fiatalokat keresem, de mindig megtalálnak és ragaszkodnak ..

Pedig nem alkalmit keresek. Viszont nem jellemző a fiatalokra az, hogy letisztulva lássanak dolgokat, egyáltalán, tudják, mit szeretnének. Volt nagyon fiatal párom, egyutt is éltem vele,de sajnos több gond volt, mint öröm.

Leginkább a késői harmincasokat kedvelem,de nekik már "öreg" vagyok :)


49 F

2019. dec. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
33 vagyok, engem kifejezetten izgatnak a 20 körüliek :)
2019. dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont a korosztályod tetszik.
2019. dec. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az olyan 25 évestől jönnek be a pasik de nagyooon.de ha vki fiatalabb az se kizáró ok.én azért szeretem a 25 körülieket vagy az idősebbeket mert bennük van komolyság /a legtöbbe/de még bennük van a suhancság,rosszfiúság.a 30 asokat meg azért mert már letisztultabbak de még mindig nyitottak.
2019. dec. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!