Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kedves melegek! Irigykedtek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves melegek! Irigykedtek a hetrókra, mert ők heterók, vagy nem?

Figyelt kérdés

2019. dec. 5. 12:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Esetleg azert, mert ok megcsokolhatjak egymast, megfoghatjak a parjuk a kezet nyilvanossag elott.
2019. dec. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért irigykednének??? Nem azért "lettek" melegek, hogy a heterókra irigykedjenek, hanem hogy a saját vágyaik szerint éljék az életüket.
2019. dec. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2019. dec. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit se örülök hogy meleg lettem. Szeretnék családot, meg úgy élni mint az átlag. Szóval igen.
2019. dec. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
en hetero voltam,barátnö,szex stb..aztan az élet ugy hozta,hogy kiprobáltam fiuval,es maradtam..sokkal jobb..szal nem,nem vagyok irigy
2019. dec. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ők sem irigykednek mert meleg vagyok.


Olyankor szoktam kicsit sajnálni ha esküvőre kell mennem, ahová nem vihetem a párom, aztán meg jönnek a hol a barátnő kérdések, amelyek rohadtul kellemetlenek. De úgy gondolom ez ha szingli heteró volnék is így lenne.

Remélem egyszer kinövi a társadalom ezt a mások életében turkálást.

2019. dec. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"en hetero voltam,barátnö,szex stb..aztan az élet ugy hozta,hogy kiprobáltam fiuval,es maradtam."


Én is szexeltem lánnyal mégis meleg vagyok, hagyjuk az ilyesmit, te is tudod hogy azért próbáltad ki fiúval mert mindig is meleg voltál.


Ha ez így működne akkor miért nem lesz egy melegből sem mégis heteró?

2019. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
És te, edves kérdező, irigykedsz a melegekre? 😉😊😊
2019. dec. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Általában arra szoktunk irigykedni, ami nekünk tetszik és hiányzik... :-)
2019. dec. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, en szeretek “kulonc” eletet elni. Ha lehetne se valtoztatnek a helyzeten. 26f
2019. dec. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!