Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » El lehet menni csak análisan?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet menni csak análisan? (otthon egyedül dildóval, úgy hogy nemiszervemhez nem nyúlok kézzel) Ha igen, hogy érdemes csinálni hatékonyan?

Figyelt kérdés
2019. dec. 12. 00:58
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Számomra úgy a legrealisztikusabb az élmény, hogy egy tapadókorongos dildót letapasztok valahová, és vagy meglovagolom, vagy kutya pózban megdugom magam vele. Nekem kell az, hogy erényöv legyen rajtam közben, hogy ne csábuljak el és ne érjek hozzá a farkamhoz.


26/F

2019. dec. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen el lehet, három módon is:

- A prosztata ingerlése által.

- Ha izgatónak tartod a helyzetet. Bár a férfiak többségének kell a mechanikai ingerlés, de fel lehet annyira spanolni magad pusztán a szituációtól, hogy így is ejakuláció érhető el (ld. spontán éjszakai magömlésnél sem ér mechanikai inger mégis eldurransz).

- A gátizmok ütemes összeszorításával (na ez már profi technika).

2019. dec. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen el,csak meg kell tanulni a technikát.
2019. dec. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen el, csak ki kell tapasztalni.
2019. dec. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a fentebbi hosszabb válaszokkal kapcsolatban vannak valakinek tanácsai, útmutatásai hogy hogy lehet elérni?
2019. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, el lehet, de magadnak csinálva azért nem olyan egyszerű. Igazi, élő partnerrel könnyebb, mert egyrészt a tudat is más, sokkal izgatóbb maga a szituáció, másrészt ő kényelmesen és jobban hozzáfér a farkával a prosztatádhoz. Igazából nem is kell semmi különöset csinálnia, mert dugás közben önkéntelenül is izgatja folyamatosan azt. :)
2019. dec. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy szoktam hogy levetköizök teljesen meztelenre es felteszem a ket labam egy szekre es szetteszem a labam es a csupasz fenekemet ujjazom addig mig nagyot spriccelek😊😊
2020. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!