Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Haj fétis, van itt valaki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haj fétis, van itt valaki, akinek ilyenje van?

Figyelt kérdés

Olyan fiúk írjanak, akiknek bejön, ha hajat nyírhatnak, vagy épp nekik nyírják.

Érdekel, kinek mi az ideáll.



2019. dec. 14. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem jon be egyik se. Idealom meg olyasmi, mint ami Szoboszlainak van. Ahogy oldalt lelog a haja az nagyon jo. Meg talan Scott Hoyingnak van meg nagyon jo es igenyes haja.
2019. dec. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Az ugye megvan, hogy ha valami érdekel vagy tetszik az baromira nem fétis. Különben tele lenne a világ étel, ital, videójáték, pénz, hatalom, stb fétises emberekkel.

Ha létezne hajfétis akkor az illető a hajra gerjedne szexuálisan. Meg akarná ba*ni a hajkoronád. Úgy rendesen. Ha egy darab szarra húznál egy parókát arra is felállna neki mert a haj annyira izgatja, hogy nem érdekli min van.

Olyan szintű fogalomzavarban szenvedtek, hogy az már beteges. Kezdem azt hinni, hogy már fétis fétisetek van és arra áll, hogy hát fétisnek nevezett baromságot tudtok felmutatni a többi fétisfétisesnek...

2019. dec. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es, ugyanez az én véleményem is. Felesleges mindent fétisnek nevezni. Ez sem az.
2019. dec. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Nekem bejön az mikor csókolózok egy pasival húzom közben a haját, ilyenkor vadul csókolgatom a nyakát...

De olyan, hogy a fodrásznál elélveznék arra, hogy az elöttem érkező vendég haját épp nyírják, az még nem fordult elő :D

2019. dec. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Nekem bejön.
2019. dec. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Nekem van ilyenem.
2019. dec. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!