Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mivel lehet "tesztelni" hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet "tesztelni" hogy valóban meleg-e?

Figyelt kérdés
Férfi kollégák vagyunk. Nekem tetszik az egyik srác a csapatban es mint afféle srácok örökké mennek a poénkodások meg homoviccek. Ám a srác nézésében és a hesztusaiban én úgy látom, mintha bejönnék neki. De mivel lehet úgy kideríteni, hogyha így igaz, akkor szívesen el lennék vele kettesben, de ha valami oknál fogva fullheteró és csak túltolja a poént, ne égjek be.
2019. dec. 14. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
ha meleg vagy, akkor tudnod kellene az ilyent
2019. dec. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Egy céges buliban vagy ilyesmiben tudnál puhatolózni alkohol mellett.
2019. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
jajam,beszelgetnek vele bizalmasan erröl egy poharka utan,,aztan kuldenek neki magamarol egy erotikus képet
2019. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%

Hiába húzzátok le az #1-est ő írta jól. Melegként kellene már lennie olyan 6. érzékednek amik megmondják, hogy valaki szintén meleg-e, vagy csak te szeretnéd hogy az legyen.

Egyébként az, hogy meleg még csak a dolog egyik fele, ha azt akarod legyen köztetek valami akkor szimpátia, vágy is kellene ugyebár. Ez utóbbit meg mindenféle teszt nélkül megtudod, hogy ha a szemébe nézel.

2019. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudtam, hogy a 100%-osan megbízható gaydar már egy alapkövetelmény a melegeknél és akinek nem működik az hibás. Ha én eddig sose beszéltem másik meleg emberrel, akkor így veleszületett ösztönként is működnie kéne? Ugyan már.

Rengeteg straight passing meleg van, főleg itthon, ebben a homofób országban. Rajtuk mindenféle 6. érzék csak feltételezés, nem több.

2019. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én azért húztam le az egyest, mert nem jutok közelebb a élomhoz azzal, hogy szerinte minek kellene működnie bennem vagy minek nem.

És ha nincs gaydar akkor mi van? Bennem nincs. Attól még tetszik a srác. Maga a szimpátia az totál adott. Egyetlen vagyok a csapatban, akitől úgy köszönt el, hogy meglapogatott. Csak mondom, a konkrét homoszex kényes téma mert ha rosszul sül el, akkor gáz lenne.

2019. dec. 14. 21:24
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem vállalod föl?
2019. dec. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 28 éves vagyok, 10 éve még a suliban a haverokkal mindig azzal cukkoltuk egymást poénból, hogy kapd be :)

Volt egy srác a baráti társaságban aki bejött nekem, vártam mikor mondja ő is ezt mikor kettesben vagyunk, megtörtént én meg rávágtam, hogy vedd elő :)

Kicsit hezitált, de látta, hogy nem poénból mondom, csak úgy teszek, hogy ha mégse jön be, rá tudjam fogni, hogy vicceltem.

Ha már a homoviccek gyakoriak, használd ki :)

2019. dec. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!