Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az olyan kigyúrt, adonisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan kigyúrt, adonisz pasik hol vannak, akik vékony/átlagos pasikkal szeretnek dugni?

Figyelt kérdés

Ne, ne mondjátok, hogy a kondiban, köszi. :D

Viccet félretéve, én eddig olyan pasikkal futottam össze, akik magukhoz hasonlót keresnek vagy csak szédítenek, de nem dugnak.



2019. dec. 15. 04:54
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ha egy srác annyi időt, energiát és pénzt ölt bele, hogy kigyúrja magát, akkor nem fog egy 5/10-es pasival leállni.
2019. dec. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Kedves 1 - es válaszoló. Tapasztalatból mondom hogy ez nem igaz. Én már 42 éves vagyok, és nagyon sok huszonéves kigyúrt srác keres meg. Mindegyik a passzív szerepet szeretné vállalni, tehát meg akarja magát dugatni. A lényeg hogy tapasztalt, férfias pasit keresnek.
2019. dec. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem a barátom keresett meg és nem én találtam őt. Én magamtól nem írtam volna rá kigyúrt pasira, pont azért, amit te is írsz. Szóval szerintem a válasz az, hogy hagyd, hogy ők keressenek meg téged. Ha van érdeklődés, akkor nem fogja kihagyni az alkalmat, hogy ismerkedjen veled. Persze ez most egy tartósabb kapcsolatra írom.

Aki csak kalandot keres, annál nem tudom, hogy hogyan működik, mert az volt a tapasztalatom, hogy ők minimális energiát fektetnek az ismerkedésbe.

2019. dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor még reménykedem. :)
2019. dec. 16. 15:41
 5/6 ftf1983 ***** válasza:
100%
Neten és bulikban, de a többsége passzív
2019. dec. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az, hogy passzív, nem baj. Igazából tök nyolc nekem, hogy A vagy P. :)
2020. júl. 15. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!