Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kedves Mindenki! Van informáci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Mindenki! Van információtok arról, hogy mi történt a Planetromeo-val? Lesz magyar nyelvű vagy vissza lesz állítva a régi felület?

Figyelt kérdés
2019. dec. 15. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem reg ota hasznalom, es angol volt eddig is nekem, szoval ne nagyon visel meg
2019. dec. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem tortent semmi vele, csak megszunt a regi elavult verzioja
2019. dec. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Sajna a régi megszűnt. A kaki új van már csak, ami az egyszavas chatelésre van specializálva. Csak az újjal kompatibilis az a kevés "mizu, helyed, hi" semmitmondó üzenet, a régi meg már túl sok volt a melegek értelmi szintjének.
2019. dec. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
2 és a régi jobb volt mint ez 1000*
2019. dec. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
En nem reg ota hasznalom a planetet, es csak az ujabbat, nem is tudtam rola hogy van regi, de jonak tunik. Most beszelek egy sraccal es talalkozot szervezunk. (nem alkalmit, mind2en kapcsolatot keresunk)
2019. dec. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A régi felület nagyon hiányozni fog, nagyon jó volt, az egyik kedvenc oldalam volt emiatt!


Például ott voltak azok a toplisták, itt már azok sincsenek. Egyszerűen sokkal barátságosabb, átláthatóbb volt az egész.

2019. dec. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sz-r az új oldal, nem lehet kiigazodni, nem találom még a keresés funkciót sem. Online is random embereket dob fel.
2019. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez az új silány a régihez képest.

Az valóban sokkal átláthatóbb és könnyebben használhatóbb volt, ráadásul MAGYAR nyelvű, és szerintem a hozzám hasonlóknak, akik nem beszélnek angolul ez nagyon nem mindegy!

2019. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 -remete- ***** válasza:
Nekem mükszik. Keresni ugyan nem használom. Csak a közelemben lakókra szűrök.
2019. dec. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen régóta internetezek, de nem tudom használni az új felültet.

Valami borzalom.

Sokadik próbálkozásomra sem tudok felhasználókat keresni.

Azt sem értem, ha eddig magyar nyelven is elérhető volt, most miért nem.

Tudja valaki, melyik országban üzemeltetik?

2019. dec. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!