Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A karácsonyt egyedül töltőktől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A karácsonyt egyedül töltőktől kérdezem: saját szándékuk szerint vannak egyedül, vagy vágynának a társaságra?

Figyelt kérdés
Ki-ki írja meg, miért van karácsonykor egyedül, jól érzi-e magát így, vagy nem, tesz-e ezért vagy ez ellen valamit?
2019. dec. 25. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nincs semmi különleges abban, hogy épp karácsony vagy nem karácsony, én alapvetően magányos típus vagyok az év 365 napján, ez zárkózott személyiségemből adódik. Persze, nem jó ez így, de átugorni se tudom magamat. Nekem az se megy könnyen, az se jó, ha sokat kell emberek közt lenni.
2019. dec. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Természetes, hogy nincs különbség, de van, aki örül annak, hogy végre egyedül lehet teljesen, esetleg rokonokat sem látogat, van, aki pedig emiatt szenved. Erre lettem volna kíváncsi, ki hogy éli meg.
2019. dec. 25. 14:15
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Részben saját a szándék, mert hiába is próbálkoznék, sehogyan nem akar összejönni semmi. Így egy idő után már megszoktam ezt az állapotot. /F/
2019. dec. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
én is egyedül vagyok amit nem bánok de azért néha jó lenne valami társaság :)
2019. dec. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Háát azért jo lett vna összebújni valakivel
2019. dec. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem töltöttem egyedül abban az értelemben hogy a szüleimmel voltam/vagyok, de már nagyon hiányzik egy társ :( úgy sokkal jobb lenne, remélem jövőre már így lesz
2019. dec. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül sajnos. Valahogy se társ,se szex partner nem jön össze mostanában. Akárhogy próbálkozom. De már nem görcsölök rá.
2019. dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!