Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Művelt, férfias, fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Művelt, férfias, fiatal passzív, hogyan tudnék érvényesülni, ha komolyban gondolkodok?

Figyelt kérdés

Nem nagyon megy az ismerkedés. Aktív férfi társaságára nyitott lennék, nem igen a külső hoz lázba, a személyiség fontosabb nekem (de tényleg) - talán annyi, hogy a magas fiúkat szeretem (177 cm vagyok)


Nagyon nehéz művelt srácot találni, aki stílusban is hasonló mint én.


Aktív, magas srácok, ti szeretitek a művelt, férfias passzív fiúkat? Hol ismerkedtek?


22 p BP



2019. dec. 27. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Az igazán művelt ember nem tömjénezi magát, és ha vannak is igényei, esetleg nagy igényei, nem írja le, mert elriasztó lehet annak is, aki komolyat keres.

De ahogy nő az éveid száma, majd rájössz erre .

2019. dec. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rájövök, de azt már tudom, hogy sok az értelemre igénytelen ember:) Nekem nem a muszkli számít, hanem hogy értelmes emberrel találkozzam. Ennek keresem a módját... szerintem ez a kevesebb rossz.:)
2019. dec. 28. 09:02
 3/3 anonim ***** válasza:
92%

1-es vagyok..

Nem azért írtam,amit írtam, mert lenézlek, vagy csodabogárnak tartalak. Sőt !

Manapság egy ilyen srác nagyon is értékes és becsulnivaló, mint Te. Korod miatt is kitűnsz az átlag fiatalok köréből, akik csak szexre , vagy eltartóra hajtanak.


Nagyon szerettem mindig, ha művelt és jó modorú emberrel hozott össze az élet, sajnos nem sokszor adta meg.

Egyébként nálam sem a csomagolás a lényeg, hanem a belső és az értelem, ezek évek során nem változnak, mert aki értelmes és viselkedni tud, az mindig ilyen marad.


Esetleg a magasság még lehet kizáró, mert jöhet egy 170 cm-es is, aki megfogja a szívedet...:)

Írja ezt egy 184 cm-es :)

2019. dec. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!