Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek működhet egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet egy meleg távkapcsolat? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A részletesebb válaszoknak, személyes élettörténeteknek nagyon örülnék, köszönöm! :)

2019. dec. 29. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Én voltam meleg távkapcsolatban közel 3 évig, és nagyon jól működött. Skype-on tartottuk a kapcsolatot, kamerán masztiztunk egymás előtt minden este. Persze az érintés hiányzott belőle, de láttuk és hallottuk egymást. A mai napig benne lennék hasonlóban. 26/f
2019. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Hosszú távon szerintem nem működik. Bár függ attól hogy milyen gyakran tudtok találkozni.

Én voltam ilyen kapcsolatban több mint egy évig, és részben (bár nem kizárólag) a távolság és a találkozás hiánya miatt lett vége (amit a mai napig bánok amúgy).

2019. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy elszántság és kitartás kell hozzá, hogy működjön. Nekem volt egy ilyen távkapcsolatom, másfél évig tartott (nem a távolság miatt lett vége). Tömegközlekedéssel én utaztam hozzá mindig, de helyünk nem volt, így a város környéki erdőben voltunk, vagy egyszerűen csak beültünk sörözni meg egyebek. Tömegközlekedéssel 3-szor kellett átszállnom, és majdnem 5 órát utazni, hogy odaérjek. tulajdonképpen az oda-vissza utazás több időt vett igénybe, mint amit a párommal töltöttem. Ennek ellenére szépen működött a dolog, sokkal nagyobb varázsa volt a találkozásoknak.
2019. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy hány évesek vagytok, belátható időn belül esetleg átalakulhat-e normális kapcsolattá.


Egyszer volt egy 3 hónapos távkapcsolatom, de a srác fiatal is volt hozzá, nem is volt online eleget vagy ha igen, alig válaszolt, így véget is vetettem a dolognak. Akkor megfogadtam, hogy soha többet távkapcsolatot... ehhez képest most novemberben nyaralás alatt találkoztam egy sráccal, aki eszméletlenül megfogott, a lelki társam, szinte mindenben hasonlítunk és ugyanazokat a dolgokat szeretjük. Ha minden jól megy, júniusban költözik hozzám közelebb (csak 150km-re lesz a mostani 3500 helyett), aztán jövő ilyenkor pedig közvetlenül hozzám (addig sajnos a nyelvi akadályok miatt nem jöhet). Rajta látom, hogy érdeklem, keres, én is őt, naponta videózunk és alig várjuk, hogy végre együtt legyünk. Meglátjuk mi lesz belőle, de már tanulja a nyelvet, hogy jöhessen, én pedig azon vagyok, hogy mire jöhet, itt mindent előkészítsek. Megtehetném, hogy keresek környékbelit (eddig nem sok sikerrel), mert nekem is könnyebb lenne minden téren, de úgy érzem miatta érdemes küzdeni. Persze csak azért, mert látjuk, hogy lesz esély az összeköltözésre belátható időn belül (és mert közös céljaink vannak). Ha nem lenne esély belátható időn belül semmire, akkor én is hagynám a dolgot, mert úgy viszont nem lenne értelme.

2019. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megismertem a páromat, (interneten) nem is kerestem kapcsolatot. Fél évig beszélgettünk, aztán találkoztunk. Az első találkozás előtt is tudtam már, hogy Ő lesz az én párom. :)

Sajnos nagyon messze laktunk egymástól, a napi szintű találkozásokhoz. Én jártam Hozzá autóval hétvégente, pénteken munka után indulva, vasárnap estig. De nem érdekelt minket, mert nagyon szeretjük egymást. Hozzá teszem, hogy sem akkor, sem most nem adtam nagy hitelt egy távkapcsolatnak. Ez az állapot egy évig tartott, s már egy éve összeköltöztünk Budapestre. :)

Szóval, tud működni a dolog, de csak akkor, ha valóban él a szerelem a két fél között. Ellenkező esetben veszett ügy.

2020. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez kb. annyira müködhet és az értelme sem több, mint a "távgyógyítás" , esetleg a pénzenergia és más hasznos dolog szintjét már megüti ...
2021. júl. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!