Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gáz ha bejön az apja? (meleg)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha bejön az apja? (meleg)

Figyelt kérdés

Van egy párom, de szexuálisan izgat az apja is. Elég sármos, jóképű.

A tényen nem tudok változtatni, de nem akarok kezdeni semmit az apjával...

Volt már ilyen?



2020. jan. 4. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, mert nem te akartad, hogy így legyen, ezzel nem tudsz mit kezdeni. Egy kicsit visszafogod magad közelében, kerülöd az esetleges kínos szitukat és még van oldva.
2020. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sokminden meg tuduk a párommal beszélni, szexuális téren is nyitott, szval nincs gond, de ezt már nem nyomnám oda neki :D.

Ha néha bekúszik a fantáziába az apuka is, akkor mit lehet tenni? Igazából ezért kínos... Nyilván nem véletlen hogy a fia a párom, helyesek mindketten... :D

2020. jan. 4. 14:46
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
hármasba
2020. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Az apja tud a fiával való kapcsolatotokról?


Látsz az apjában valami meleg hajlamot? Mert ha nem, talán könnyebb eltitkolnod vágyadat...

2020. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ebben semmi gaz. Attol meg bejohet, mert a fiaval jarsz. Gondolni meg mki arra gondol, amire akar.
2020. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Hasonló sztori, csak másképp.

Meleg vagyok, középsuliban volt egy hetero barátom, sokat jártunk össze nagyon tetszett, de mivel hetero, így nem lett belőle semmi.

Szülinapja volt, mivel vidéki vagyok, úgy volt hogy nála aludhatok, piáltunk, kis házibuli, többiek elmentek, a barátom kiütötte magát, én is és az apja is sokat piáltunk, bevittük lefektetni a srácot a szobába, aztán félhomály, nem tudom, hogy hogyan de az apja ágyában kötöttem ki :D

Jó volt, az apja biszex volt, planetromeo app a telóján, értesítés hangja volt ismerős, ezért mertem kezdeményezni.

2020. jan. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Wow, izgalmas sztori :D

Igen mindenki tud mindent a kapcsolatok terén.

Én nem akarok kavarni mással, hűséges vagyok, és ezt is várom el, csak mégis kicsit megijedtem, bűntudat félét érzek.

2020. jan. 4. 16:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#6-os: velem meg olyan volt, hogy a barátommal és az apjával is voltam... Nem vagyok rá büszke, de megesett.
2020. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!