Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mennyire izgultatok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire izgultatok az első szopásnál?

Figyelt kérdés

2020. jan. 5. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire
2020. jan. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Egyáltalán nem...

Első pillanattól kezdve imádok szopni, főleg, ha fiatal, és nagy a farka a srácnak, akkor nagyon élvezem!, de ő is...

Kár, hogy nincs kinek csinálni...


Bpi...

2020. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Inkább meg döbbentem,a srác egyenesen a számba nyomta.

Azután én neki.

2020. jan. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Csak kicsit. :) Jó érzés volt a számban tudni a "barátom" szerszámát -ekkor voltam 15 éves. Szóval, csak kicsit tartottam attól, hogy mi van ha... -és 2 perc után tényleg "mi van, ha" volt. A számba robbant, alig tudtam nyelni. De finom, édeskés volt. Eztán én is az ő szájába. :D

Sokszor megismételtük... :)

2020. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalommal kicsit félénk voltam, de olyan hamar rábuktam, hogy azóta sem bírok leállni vele :)
2020. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak az ujdonság varázsa de jól esett és szájba is lőttek elsőre isteni volt:)
2020. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

16 éves voltam, és annyira izgultam, amennyire az ember egy számára szokatlan, új helyzetben szokott - ha nem a szexuális izgalomra értem a kérdést.

Az utóbbi is megvolt...

2020. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
A nem az nem, teljesen nem jó, a gondolat is rossz nálam nagyon.. ..
2020. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyira be voltam indulva, hogy egyaltalán nem izgultam. Csak a farokra koncentráltam és erre az új élményre. Aztán 69-be fordultunk és én egy perc alatt elsűltem. Pár perc múlva a srác is a számba ment el. Fura íze volt, de tetszett.
2020. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!