Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen időközönként nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen időközönként nem annyira ártalmas az öklözés?

Figyelt kérdés
Barátommal megbeszéltük, hogy kipróbáljuk. Nagyon jó érzés, bár még csak 4 ujja fér be, illetve legutoljára 5, majdnem teljesen. Azt mondta, érjük el, hogy könyékig felmegy. Én nagyon élvezem És nagyon izgat, de félek, egy idő után Nem lesz izgató az érzés mert többet szeretnék. Illetve, hogy a sima szex nem lesz kielégítő. Akinek van tapasztalata, megírná, hogy milyen időközönként ,,ajánlott" ezt csinálni, hogy azért általában azt az érzést hozza, illetve utána is olyan jó a sima szex? Köszönöm szépen a normális válaszokat! 22/f

2020. jan. 7. 13:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudok pontosan válaszolni.

Általában 4 ujj meg befér nekem. Egy kis kezű srác egyszer csuklóig befért, de ennél tovább soha nem probálnám.

A 4 ujjas is 3x volt öszesen az elmúlt évben. Ennél sürűbben nem is szeretném.

2020. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem havonta, vagy ha gyorsan visszaállsz akkor két hetente .
2020. jan. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
Ba+, néger csókák lógnak a seggedből... :D
2020. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
A sima egykezes öklözésben semmi ártalmas nincs, akár naponta is csinálhatod több órán át. Az pedig, hogy a dugás utána mennyire kielégító, részben fejben dől el. Ha az ökölre vagy ráizgulva, akkor nyilván nem ugyanaz az érzés. Attól ne félj, hogy te, vagy a partnered nem fogjátok élvezni a szexet, maximum könnyebb lesz neki a behatolás :)
2020. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor belevágunk, azt beszéltük, 3 havonta max, de akkor lehet akár többször is? Ezt vettem ki
2020. jan. 7. 16:06
 6/16 anonim ***** válasza:
21%
Van aki meg dugjok? Normális vagy?
2020. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen, van aki megdugjon.
2020. jan. 7. 20:50
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Na, hogy megy az öklözés? Haladtatok valamennyit, vagy meg a 4 ujjnál tartotok?
2020. jan. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
5 ujj, de valahogy nem fér be teljesen, bár, csak havonta csináljuk:D
2020. márc. 24. 19:15
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Haladtatok elore?

Csukloig bemegy mar?

2020. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!