Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Másnak is kidörzsöli az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is kidörzsöli az erényöv a péniszét?

Figyelt kérdés
Krémmel bekenem azokat a területeket, de egy idő után megint elkezd kidörzsölni..ezzel mit lehet csinálni? vagy mi lehet az oka?

2020. jan. 14. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Ne csinálj ilyen hülyeségeket, és meg van oldva.
2020. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Aki hulye az szenvedjen.
2020. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy te gengurú!
2020. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak értelmes válaszokat várok! A többi nem érdekel.
2020. jan. 14. 14:17
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Speciel nekem nem dörzsöli ki (mert nem hordok), de krémek helyett inkább használj babahintőport. Nekem anno amikor passzossabb alsógatyók voltak segített, utána rájöttem hogy a boxer jobb :)
2020. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Magát a péniszt nem, de a szeméremtájékot körülötte igen. Legalábbis az ócska, gagyi műanyag, amit először próbáltam. Gondolom, te is ezzel kezdted. A normális fém nem fogja.
2020. jan. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem magát a péniszt, a szemérem tájékát igen, csak rosszul fogalmaztam.. :D valóban nem a legjobb minőségű, szilikonból van. Most fogok váltani egy jobbra, vse 51 típusúra. nem voltam még hosszabb időre bezárva, arra pedig a jelenlegi nem a legjobb választás lenne. Ez a fajta szerintem már nem annyira rossz.
2020. jan. 14. 16:01
 8/10 anonim ***** válasza:
8%
Beteg vagy...
2020. jan. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

a cb-6000 kidörzsölte nekem is, plusz körülötte is. babaolaj, krém, hintőpor, jobb nekem se jutott eszembe.


aliexpressen vettem ketrec kialakítású fém erényövet, azóta nincs ilyen gond. kényelmesebb, nem dörzsöl, kevésbé csípődik be a bőr, sokkal könnyebb tisztán tartani.

2020. jan. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%

Én is fém ketrecet viselek már 4 hónapja, azzal nincs ilyen gond, csak minimális. Néha bekenem testapoloval, de a babahintőpor még talán jobb is rá, amint egy előttem szóló is említette.


Sok sikert az erényöv viseléshez!

2020. jan. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!